Bu haberi yazdır
Beşiktaş'a çağrı! 'Gelin Arena'da...'
Gelecek sezon maçlarını nerede oynayacağı konusunda bir senedir sıkıntı üstüne sıkıntı çeken siyah-beyazlı camia artık çok rahat. Bitmesin bu rüya..  
Kaynak : Sporx.com
Beşiktaş'a çağrı! 'Gelin Arena'da...'

31 Mayıs 2013 tarihinde Gezi Parkı protestosu / Diren Gezi Parkı adı altında başlayan ve Türkiye tarihine geçen olaylar zincirinde gündem devam ediyor.

Futbolda ilk kez başta dört büyük takımın taraftarı olmak üzere ezeli rakipler ortak bir maç için birleşirken şiddet de sonlanmış durumda.
Taraftarların birlikte görüntüsü, sosyal medya üzerinden verdiği mesajlar futbol tarihine harika bir başlık atarken yeni gelişmeler de yaşanıyor.

Beşiktaş kulübünde yeni İnönü Stadı için stada ilk yıkım darbesi vurulurken siyah-beyazlı camianın gelecek yıl maçlarını oynamak için stat konusunda çektiği sıkıntı dün gibi akıllarda.

Galatasaray ve Fenerbahçe kulüplerinde zaman zaman olumsuz zaman zaman açık kapı bırakılarak gelen teklifler, iki takım taraftarlarının konu için sezon boyu gösterdikleri tepki artık yok oldu. Taraftarların tamamı buna karşı ve öfkeliydi.

31 Mayıs 2013 olayları futbolda şiddetin önüne binlerin birleşerek oluşturduğu bir duvar örürken yeni sezon için Beşiktaş kulübü artık çok rahat.

Taraftarlar Beşiktaş'ta 31 Mayıs 2013 olaylarında gösterdiği duyarlılıkla takdir toplayan taraftar gruplarından biri olan Çarşı'ya teşekkür ediyor. Ve belki de Türk futbol tarihinde son 50 yılda görmediğimiz tarihi düşünceler..


Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ