Bu haberi yazdır
Şampiyondan ziyaret
2012-2013 sezonunu şampiyon tamamlayan Hentbol Takımımız, Başkanımız Fikret Orman’ı Akaretler'deki binamızda ziyaret etti.  
Kaynak : bjk.com.tr
Şampiyondan ziyaret

2012-2013 sezonunu şampiyon tamamlayan Hentbol Takımımız, Başkanımız Fikret Orman’ı ziyaret etti.

Başkanımız Fikret Orman, Hentbol Takımımız’ı Akaretler’deki kulüp binamızda ağırladı.

Amatör Şubeler Komitesi Üyemiz Erdal Karacan’ın da yer aldığı ziyarette Hentbol Takımımız’ın antrenörü Müfit Arın ve oyuncularımız elde edilen şampiyonluk kupasını Başkanımız Fikret Orman’a takdim ettiler.

Hentbol Takımımız’ı sezonu şampiyon tamamlamasından dolayı tebrik eden Başkanımız Fikret Orman, BJK TV’ye yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Hentbol Takımımız’ın antrenörü Müfit Arın ve sporcularımızı tebrik ediyorum. Camiamıza büyük bir sevinç yaşattılar. Türkiye’de elde ettikleri başarılara alıştık. Bundan sonra vites artırıp Avrupa’da başarılar elde etmeliyiz. Altyapı ve tesisleşme konusunda sıkıntılar mevcut ama gerekli yatırımları yapacağız. Hentbol Takımımız’ın her türlü sorunuyla Amatör Şubeler Komitesi Üyemiz Erdal Karacan ilgilendi. Sorunları bize yansıtmadan çözdü. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.”

Ziyaretin sonunda Başkanımız Fikret Orman, Hentbol Takımımız’ın teknik ekibi ve oyuncularıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ