Mobil
1
karakartal iPhone Uygulaması
Karakartal'ın iPhone uygulaması ile takımımızla ilgili en güncel haberler, fotolar, videolar, yazarlar ve daha fazlası parmağınızın ucunda. Beğendiğiniz haber ve yazıları facebook ve twitter üzerinden paylaşabilir, puan durumu ve fikstür bilgilerine uygulama içinden ulaşabilirsiniz.
iPhone Uygulamalar
2
karakartal Android Uygulaması
Futbol başta olmak üzere basketbol, voleybol, tekerlekli sandalye ve hentbol gibi Beşiktaş'ımızın tüm branşlarıyla ilgili son dakika gelişmeleri, puan durumu, fikstür bilgileri, canlı anlatım ve foto galerileri birlikte Android uygulamasıyla Karakartal.com her an pençelerinizin altında olacak.
iPhone Uygulamalar
3
karakartal Mobil
Beşiktaş’la ilgili haberleri, puan durumu, fikstür bilgilerini, foto galerileri, videoları cep telefonunuzdan takip etmek istiyorsanız karakartal.com’un mobil versyionu m.karakartal.com size yeter. Telefonunuz için en uygun çözünürlükte hazırlanmış formatta takip etmek için telefonunuzda m.karakartal.com adresini yazmanız yeterli!
Mobile Uygulamalar
4
karakartal Nokia Uygulaması
Nokia kullanıcılarına özel ücretsiz karakartal Taraftar Uygulaması Nokia Ovi Store’da sizi bekliyor. Cep telefonunuzdan Ovi Store’a girip karakartal olarak arama yapmanız yeterli.
Nokia Ovi Daha fazla bilgi için buraya tıklayarak Ovi Store’da uygulamanın sayfasını görüntüleyebilirsiniz.
Nokia Uygulamaları