Bu haberi yazdır
4 ismi açıkladı
Beşiktaş Kulübü başkan adayı Serdal Adalı, yaptığı yazılı açıklama ile yönetim kurulu listesinde yer alan 4 ismi açıkladı.  
Kaynak : DHA
4 ismi açıkladı

Beşiktaş Kulübü başkan adayı Serdal Adalı, yönetim kurulu listesinde yer alan 4 ismi açıkladı.

Yazılı yapılan açıklamada, Incercity Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul Park F1 Pisti İşletme Sahibi Vural Ak, Kütahya Porselen Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, Araz Tamer Partners Finansal Danışmanlık şirketinin hissedarlarından Merdan Araz ve Ethica Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan, Serdal Adalı yönetiminde aktif olarak rol alacak.

Beşiktaş'ta profesyonel yönetim, tesisleşme, finansal düzen ve sportif başarılar için Türkiye'nin en güçlü yönetimini kurmak istediklerini dile getiren Serdal Adalı'nın şu ifadelerine yer verildi;

"Beşiktaş'ı her alanda başarılara taşıyacak bir ekip kurmak için geceli gündüzlü çalışmalarımız devam ediyor. Geleceğin temellerini atarken profesyonel anlayışa sahip, kulübümüzü modern bir yapıyla zirveye taşıyacak bir yönetim kuruluna ihtiyacımız olduğunun farkındayız. Beşiktaş camiasının arzu ettiği güçlü yönetim kurulu listesini adım adım oluşturmaktayız. Listemize yeni katılan arkadaşlarımız da 17 Haziran sabahı başlayacağımız yeni dönemde kulübümüze önemli katkılar sağlayacaktır."

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ