Bu haberi yazdır
İlk takviye savunmaya
Transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş'ta futbol genel direktörü Önder Özen'in ilk transferini savunmaya yapacağı iddia edildi.  
Kaynak : DHA
İlk takviye savunmaya

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş Yönetimi ilk olarak bir defans oyuncusunu kadrosuna katmak için çalışmalarını sürdürüyor.

FUTBOL DİREKTÖRÜ ÖNDER ÖZEN, GÜNEY AMERİKA'DAKİ TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR

Geçtiğimiz hafta Siyah Beyazlı kulüpte göreve başlayan Futbol Genel Direktörü Önder Özen, Güney Amerika'da temaslarını devam ediyor. 3 gün önce Kolombiya'ya giden Özen'in, bugün de Brezilya'ya geçtiği öğrenildi.

4 gün daha görüşmelerini sürdürecek olan Önder Özen'in 1 Haziran Cumartesi günü İstanbul, döneceği bildirildi.

Yaptığı temasların sonucunu Başkan Fikret Orman'a sunacak olan Özen'in gelecek hafta yeni defans oyuncusu ile resmi sözleşmeyi imzalayacağı kaydedildi.

ATALAY:"YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZÜ 1 HFTA İÇİNDE BELİRLEYECEĞİZ"

Öte yandan dün Samet Aybaba ile resmi olarak yollarını ayıran Beşiktaş'ta teknik direktör arayışları sürüyor. Futbol Komitesi Üyesi Deniz Atalay teknik direktör konusunun bir hafta içinde sonuca ulaşacağını belirtti.

KALE İÇİN ÖNCELİKLİ İKİ ADAY TOLGA ZENGİN VE SİNAN BOLAT

Siyah Beyazlı kulüp ayrıca kaleci transferi içinde çalışmalarına devam ediyor. Yerli bir kaleci ile anlaşmak isteyen yönetim ilk olarak Tolga Zengin ve Sinan Bolat için görüşmelerde bulunacak. Beşiktaş'ın öncelikli tercihinin Tolga ve Sinan olduğu, bu iki isimden birinin transferinin büyük ihtimalle tamamlanacağı bildirildi.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ