Bu haberi yazdır
Çebi'den stat ve Hilbert açıklaması
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, stat ve Hilbert konusunda açıklamalarda bulundu.  
Kaynak : Karakartal.com
Çebi'den stat ve Hilbert açıklaması

Beşiktaş 2. başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlıların gündemi ile ilgili düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Kontratı sona erecek olan Hilbert ile ilgili konuşan Çebi, "Transfer dönemi daha bitmedi. Kulüpte futbola en uzak olan kişi de benim. Bir yapılanma çalışmamız da 13 ay boyunca devam etti. Bir Futbol Direktörü de atandı ve kendisi çalışmalarını sürdürmektedir." ifadelerini kullandı.

Başkanlığa adaylığını koyan Serdal Adalı'ya başarılar dileyen yönetici, "Serdal beyin adaylığı hayırlı olsun. Beşiktaş kongre üyeleri tek adayları geçirdiği kongrelerin sonucu olumlu yansımadı. Serdal bey kulüpte emeği olan bir kişidir. Kendisine başarılar diliyorum. Bir sakınca yok, daha çok aday çıksın. Temenni ederim ki, biz iyi çalıştık, kongre de çalışmalarımıza sahip çıkarsa... Biz çok emek verdik. Ben şahsen çok üzülürüm kaybedersek..." diye konuştu.

Statlar ilgili değerlendirmelerde de bulunan Ahmet Nur Çebi, "Bulunduğum kısımlarda ve işlerde çok şeffaf olacağımızı tekrar söylüyorum. İhalelerin hepsi kayıt altına alınmıştır. Bunu da arkadaşlarımız sizlerle paylaşırlar." dedi.

Stadın yapım aşamasını ile ilgili de detaylar paylaşıldı ve "Stadın tamamlanması için planladığımız süreç 16 aydır. 16 ay sonra stadı inşallah açacağız. Her şey hesaplanmıştır." ifadeleri kullanıldı. Ayrıca İnönü Stadı'nda ilk kazmanın 2 Haziran'da vurulacağı belirtildi.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ