Bu haberi yazdır
Tamamen dümene geçti
Beşiktaş'ta Futbol Genel Direktörü Önder Özen'in, futbol konusunda tek yetkili durumuna geldiği iddia edildi.  
Kaynak : Akşam
Tamamen dümene geçti

Futbol Direktörü Önder Özen, futbol şubesinin tek patronu oldu. Holebas, Adebayor, Ronaldinho’nun transferi kararlaştırıldı. Vodafone ile 10 yılda 150 milyon dolar gelir sağlanacak anlaşma onaylandı. İşte o kritik kararlar:

1- ÖZEN TEK YETKİLİ: Son günlerde hakkında tartışmalar çıkan Futbol Direktörü Önder Özen’e geniş yetkiler verildi. Tüm futbol takımlarıyla ilgili her türlü detaylar Önder Özen’in yetkisinde. Geniş yetkilerle donatılan Özen’e güvenoyu da verildi.

2- VODAFONE %99 TAMAM: Beşiktaş’a çağ atlatacak sponsorluk anlaşmasında mutlu sona yakın. Yönetim Vodafone ile 150 milyon dolar karşılığında 10 yıllık imza atacak. Bir hafta içinde de 17 milyon dolar nakit para gelecek.

3- ACİL SOL BEK ALINMALI: Zirvede transfer konusunda son karar alındı. Biliç tarafından acil sol bek istenmesi üzerine Holebas için düğmeye basıldı. Olympiakos’tan 2 milyon euroya kiralanması planlanan Holebas haftaya kadar İstanbul’a gelecek.

4- ALMEİDA’NIN YERİNE GOLCÜ: Yönetim ve Özen, Biliç’in de oluru ile Almeida’nın ya sözleşme uzatmasını, bunu kabul etmezse uygun talip olması halinde satılmasını kararlaştırdı. Buna göre Almeida satılırsa yerine Eto’o veya Adebayor alınacak. Eto’o ile Chelsea de ilgilenirken Adebayor bu konuda çok şanslı.

5- FERDİ GİDER RONİ GELİR: Yönetimin başka bir kararına göre Fernandes’in satışı ile ilgili. Yönetim eğer Fernandes’i yeni imzaya ikna edemezse 13 milyon euro veren CSKA Moskova ile ödeme planı için masaya oturacak ve yerine Ronaldinho’yu eylül veya ocak ayında transfer edecek.

6- KOLEJ TAKIMI HAVASI VAR: Başkan Fikret Orman ile İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Önder Özen ve Slaven Bilic ikilisiyle Beşiktaş’ın kolej takımı havasına büründüğünü belirtirken bu sinerjinin çok önemli olduğuna dikkat çektiler. Fikret Orman ve Nur Çebi, bu havanın bozulmasını da istemiyor.

7- BASINLA İLETİŞİM DÖNEMİ: Beşiktaş’ta hep şikayet konusu olan basınla iletişim konusunda da önemli adımlar atılıyor. Basın ile iyi ilişkiler kurulması için profesyonel birim oluşturulacak. Bu birim ile basın ile ilişkiler geliştirilecek.
Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ