Bu haberi yazdır
Dört isim daha...
Sema İlyasoğlu ve Nilay Konar'ı daha önce renklerine bağlayan Voleybol Takımı'mız dört transfer daha yaparak kadrosunu güçlendirdi.  
Kaynak : Karakartal.com
Dört isim daha...

Bayan Voleybol Takımımız, 4 isimle kadroyu güçlendirdi.

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Bayan Voleybol Takımımız, TED Ankara Kolejliler’den smaçör Ceyda Aktaş, Yeşilyurt’tan pasör Seda Türkkan, İlbank’tan pasör çaprazı Marina Tumas ve Galatasaray’dan libero Naz Döner’i kadroya kattı.

Ceyda Aktaş kimdir?

18 Ağustos 1994 doğumlu olan Ceyda Aktaş, 1.90 boyundadır. Smaçör pozisyonunda görev alan başarılı voleybolcu son olarak TED Ankara Kolejliler giydikten sonra 2013-2014 sezonu başında Beşiktaşımız ile anlaşmıştır.

Seda Türkkan kimdir?

1984 doğumlu olan Seda Türkkan, 1.78 boyundadır. Pasör mevkisinde görev alan Seda Türkkan, son olarak Yeşilyurt forması giydikten sonra 2013-2014 sezonu başında Beşiktaşımız ile anlaşmıştır.

Marina Tumas kimdir?

1984 Beyaz Rusya doğumlu olan Marina Tumas, 1.86 boyundadır. Pasör çaprazı olarak görev alan başarılı oyuncu en son İlbank forması giydikten sonra 2013-2014 sezonu başında Beşiktaşımız ile anlaşmıştır.
 
Naz Döner kimdir?

1995 doğumlu olan Naz Döner, 1.76 boyundadır. Libero bölgesinde görev alan genç oyuncu, Galatasaray altyapısından yetiştikten sonra 2013-2014 sezonu başında Beşiktaşımız ile anlaşmıştır. 

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ