Bu haberi yazdır
"Paramı alırım"
Beşiktaş'ımızda durumu belirsizliğini koruyan Ricardo Quaresma'nın yöneticilerle görüşüp yaşanan olaylara sert tepki gösterdiği ifade edildi.  
Kaynak : Yeni Şafak
Paramı alırım

Beşiktaş'ta yıllık ücretinde fedakarlık beklenen ancak yönetime 400 bin Euro'dan bir kuruş fazla indirim yapamayacağını ileten Quaresma sonunda patladı.

Yönetimle yaptığı toplantıda 400 bin Euro'dan fazla indirimi kabul edemeyeceğini belirten Portekizli yıldız bununla da kalmadı; bir çift de sözü vardı. Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran ve yönetici Ahmet Nur Çebi'yle 'Benimle uğraşmayı bırakın' serzenişinde bulunan Quaresma, 'Üzerime çok geliyorsunuz. Ben Beşiktaş'a gelmek için yalvarmadım. Sizin arkadaşlarınız bana yalvardı. İki defa özel uçakla Portekiz'e geldi. Bu sözleşme şartlarını eski yönetim sundu. Ben de sözleşmeyi imzaladım. Disiplinsiz olduğumu söylüyorlar. Ne disiplinsizliğimi bana söylesinler. Ben sahaya çıkıp futbolumu oynarım. Beşiktaş taraftarı kimin oynadığını kimin oynamadığını çok iyi biliyor' dedi.

Sözleşmesinde 400 bin dolar indirim yaptığını belirten Quaresma 'Herkesin gözü benim aldığım parada. Artık bunları rafa kaldıralım. Ben profesyonel bir futbolcuyum. Şartlarım neyse onu alırım. Gereken indirimi yaptım. Şu anda kendime takım arıyorum. Bulursam gideceğim. Bulamazsam verilen programı 1 yıl daha uygular, paramı alırım' sözleriyle son noktayı koydu.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ