Bu haberi yazdır
Çok mutlu
Beşiktaşımızın yeni transferlerinden Julien Escude, takımımıza transferi ve arkadaşlarının kendisine verdiği tavsiyeler hakkında açıklamalarda bulundu.  
Kaynak : Fotomaç
Çok mutlu

Beşiktaş'ın Sevilla'dan transfer ettiği Julien Escude, Fransa'da yaşayan Türkler için yapılan Turco Foot isimli internet sitesine konuştu.

Yıldız oyuncu, Fransa'dan Lille, Marsilya, Lyon ve Rennes gibi takımlardan teklif almasına rağmen yurt dışında yaşamak istediği için Beşiktaş'ı seçtiğini belirterek, "Arkadaşlarımdan Türkiye'deki ortamla ilgili hep pozitif yorumlar aldım. Şimdi onlara teşekkür ediyorum" dedi. Tecrübeli oyuncu, Beşiktaş takımının çok genç oyunculardan oluştuğunu ifade ederek, "Ama işin en iyi noktası, herkesin kolay insanlar olması" yorumunu yaptı.

EGEMEN KORKMAZ'I ARATMAZ

Escude, tecrübeli teknik direktör Samet Aybaba'ya da övgüler yağdırdı. Fransız oyuncu, Aybaba'nın takım içerisinde barış ve güven ortamı yaratmaya çalıştığını belirterek şöyle devam etti: "Oldukça dikkatli bir insan, oyunda sürekli topa odaklandığını görüyorum." Bu arada Escude, hem sahada hem de tesislerde sergilediği olgun, sakin ve güven veren tavrı ile teknik kadro ile yönetimin yüzünü güldürdü. Yıldız oyuncunun defansı toparlayacağına ve Egemen Korkmaz'ı aratmayacağına inanılıyor.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ