Bu haberi yazdır
Yapma bunu Escude!
Beşiktaş'ımızda ilk 11'de forma bulmakta zorlanan ve sürekli olarak kulübede kalan Fransız stoper Escude, polis çevirmesine takıldı.  
Kaynak : DHA
Yapma bunu Escude!

Trafik kontrolü yapan polis ekiplerinin durdurduğu, Beşiktaşlı futbolcu Julien Escude’nin yapılan kontrollerinde alkollü olduğu ortaya çıktı.

Trafik kontrolü yapan polis ekipleri, Beşiktaşlı futbolcu Julien Escude’nin kullandığı otomobili durdurdu.
Yapılan alkol kontrolünde 0.59 promil alkollü çıkan ünlü futbolcunun ehliyetine 6 ay el konuldu.

Beşiktaş Hakkı Yeten Caddesi üzerinde trafik uygulaması yapan trafik polisleri, saat 23.00 sıralarında içine dört kişi bulunan bir aracı durdurdu. Beşiktaş'ın Fransız stoper Julien Escude’nin kullandığı otomobili durduran polis ekipleri alkol testi yapmak istedi.

Ancak Escude alkolmetreyi üflemek istemedi. Ünlü futbolcu tercümanıyla irtibata geçti. Tercüman yaklaşık yarım sonra uygulama noktasına gelerek Escude'yi alkol muayenesi olması için ikna etti. İkna olan Fransız futbolcu alkolmetreye üfledi. Test sonucu Escude'nin yasal sınır olan 0.50 promili geçtiği belirlendi. Escude'nin 0.59 promil alkollü olduğu tespit edildi.

EHLİYETİNE 6 AY EL KONULDU

Julien Escude'nin ehliyetine 6 ay el koyan polisler, 700 TL de para cezası kesti. Cezanın kesilmesinin ardından direksiyon başından kalkarak arka koltuğa oturan Beşiktaşlı futbolcu, tercümanın kullandığı araç ile evine gitti.

İŞTE GÖRÜNTÜLER:Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ