Bu haberi yazdır
Özen'den Jimmy ve Tuncay açıklaması!
Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, transfer söylentileri ile ilgili konuştu.  
Kaynak : Karakartal.com
Özen'den Jimmy ve Tuncay açıklaması!
Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, BJK TV'ye konuştu ve basında yer alan Jimmy Durmaz ve Tuncay Şanlı'yı transfer edecekleri iddiası ile ilgili konuşurken, futbolcularının gece hayatı ile ilgili spekülasyonlara da cevap verdi.

"JIMMY VE TUNCAY İLE İLGİLİ..."

"Jimmy Durmaz ile ilgili benim bir girişimim yok, Beşiktaş'ın böyle bir girişimi yok. Kesinlikle böyle bir şey yok. Bu arada Tuncay ile ilgili de haberler çıkıyor ve ne maksatla olduğunu da tahmin ediyorum. Böyle bir şey yok."

FUTBOLCULARIN GECE YAŞANTISI İÇİN...

"Gece yaşantısı, gündüz yaşantısı diye değerlendirmiyoruz. İş yaşantısı ve serbest zaman diye değerlendiriyoruz. 16. hafta öncesinde futbolcularla görüştüm ve zamanlama konusunda hassas olduğumu söyledim. Doğru zamanda istediklerini yapacaklarını aktardım. Aşağı, yukarı her akşam telefonda konuşuruz. Bunu hafiyelik gibi değil, ama her akşam konuşurum ve nerede olduklarını bilirim. Ne zaman çıkmaları gerektiğini sorarlar. Kimseyi zorla tutmam, kimsenin de oyuncuları sorgulama hakkı yoktur. Uzun süreden beri oyuncular dışarıya çıkmadı, ben kafalarını dağıtmak için çıkmalarını istedim. Son derece ölçülü bir akşam geçirdiler. Oyuncularımız ölçülü ve üsluplu bir şekilde dışarıda zaman geçirdiler."

TARAFTARLARA MESAJ

"Taraftarımız, geldiği stat açıksa, içeriye girebiliyorsa, destek veriyor. Son hafta rakam azdı, ama ciddi bir destek verdiler. Onlara teşşekkür ederim."Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ