Bu haberi yazdır
İkisi de çok mutlu
Beşiktaş'ımızda yeni sezon kadrosunda düşünülmeyen ve satılmak için yoğun çaba sarfedlen Quaresma ve Simao konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor.  
Kaynak : Habertürk
İkisi de çok mutlu

Portekizli yıldızlara henüz ciddi bir teklif gelmedi ve bu durum Kartal’ın canını sıkıyor. Beşiktaş’ın başına ‘dert’ olan ikilinin ise, bu süreçte yönetimin tutumuna karşı birlikte hareket ettikleri ortaya çıktı. Quaresma’dan sonra Simao’nun da takımdan ayrılmaya niyetinin olmadığı ifade edilirken, paraları yatan ve bu nedenle verilen programa harfi harfiyen uyan Portekizlilerin, mutlululukları da yüzlerinden okunuyor.

‘NE GEREK VAR GİTMEYE’

Geldiği günden bu yana performansı sürekli tartışma konusu olan Simao’nun, idmanlara çıktığı altyapı tesislerinden A takımın kaldığı tesise gidip personelle şakalaştığı ve burada ilginç sözler söylediği ifade edildi. Simao’nun, çalışanlara “Durumunuz nedir? Maaşlarınızı alıyor musunuz?” diye sorduğu daha sonra da, “Ben burada mutluyum. Paramı yatırıyorlar. Ayrılma gibi bir düşüncem yok. Ne gerek var gitmeye. Ancak buradaki şartları bulursam giderim” dediği öğrenildi. Bu sözler herkesi şaşırtırken, bu ifadelerin ardından yönetimin başının ağırmaya devam edeceği de net bir şekilde anlaşıldı.

AF YASASI YOLDA!

Siyah-Beyazlı yönetim ve Samet Aybaba’nın kadroda düşünmediği, başkan Fikret Orman’ın da dönmesini istemediğini açıkladığı Quaresma’nın, affedileceği iddia edildi. Yönetim kurulunun bu akşam yapacağı toplantıda bu konuyu görüşüp, Portekizli futbolcunun takıma dönmesinin oylamaya sunulacağı belirtildi. Samet Aybaba da, Portekizli yıldız hakkında yumuşak açıklamalar yapmış ve yeniden Siyah-Beyazlı formayı giyebileceği sinyalini vermişti.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ