Bu haberi yazdır
Furkan Korkmaz: "Bu olanlar kabul edilemez"
Rakip takım oyuncuları tarafından saldırıya uğrayan milli oyuncumuz açıklamalar yaptı.  
Kaynak : Sporx.com
Furkan Korkmaz: Bu olanlar kabul edilemez
Fotoğraf : AA

A Milli Basketbol Takımı'nın Gürcistan ile karşı karşıya geldiği maçta rakip takım oyuncuları tarafından saldırıya uğrayan Furkan Korkmaz, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Furkan Korkmaz yaptığı açıklamada, "Eren Hoca'yla beraber tünelden soyunma odasına giderken sahadaki 2 Gürcistan oyuncusu ve güvenlik bize saldırdı. 5 kişi üzerimize koşarak bize saldırdı biz de kendimizi savunduk." dedi.

Saldırı anında dik durduklarını belirten Korkmaz, "Tesadüftür ki Eren Hoca da olayın böyle olacağını hissetmiş, orada beraber dik bir şekilde ayakta durduk. Eren Ağabey güvenlik değil sadece yanımda olmak istedi, o olmasa 3 tane Gürcistan oyuncusu üzerime geliyordu. Daha büyük şeyler olabilirdi. Şu an bile yaşananlar kabul edilemez. Kimse benimle o şekilde konuşamaz, konuşan da cevabını alır." ifadelerini kullandı.

Milli basketbolcu ayrıca, "Böyle bir organizasyonda böyle bir güvenlik açığı ve bir şeylere göz yumulması çok yanlış. Kavga anında her şey çok karamboldü. Gürcistan oyuncuları ve güvenlikler vardı. Güvenlikler ayırmaya çalışmadılar, iyi niyetli değillerdi. Taraftar olup olmadığını görmedim." diyerek sözlerini noktaladı.

 

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
AVRUPA'DAN FUTBOL