Bu haberi yazdır
Bilic'ten koruma geldi
Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Kayserispor'da son haftalarda durumu tartışılan Hırvat meslektaşı Robert Prosinecki'ye kol kanat gerdi.  
Kaynak : Habertürk
Bilic'ten koruma geldi

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, kendisinden önce Siyah-Beyazlı takımın başına geçmesi için teklif yapılan Kayserispor’un Hırvat hocası Robert Prosencki’ye sahip çıktı.

Vatandaşının gelinen noktada yapacağı çok fazla bir şey olmadığını savunan Bilic, bu konuda konuşarak, “Futbol böyle bir şey işte. Geçen sezon başarılı bir takım ve hocası vardı. Sonuçta istenilen bir teknik adamdı. Şimdi istenmeyen sonuçlar ve eleştiriler oldu. Bunlar aslında bu oyunun doğasında var. Ancak bu sonuçlara sadece teknik adam kısmından bakmak yanlış olur” dedi.

Bilic, Kayserispor’un kadro yapısı ile çok iyi ve korkulacak bir takım olduğunu belirterek, “Kayseri ve Prosenecki’nin şansızlığı; Bobo gibi en önemli gol silahının sakatlanması. Ayrıca üstüne Nobre ve diğer sakatlıklar eklendi. Sefa da eski gücünde değil. Büyükler dışındaki takımlarda bir oyuncu bile olmazsa iş sıkıntıya giriyor. Bırakın o takımları, biz bile sakatlarımızı arıyoruz. O nedenle ben, Kayseri’nin sakatlık sorununu atlattıktan sonra düzeleceği kanısındayım” diye konuştu.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ