Bu haberi yazdır
Beşiktaş'ı yıkan haber
Beşiktaş İdari ve Mali Kongresi'nde Ahmet Gelberi adlı üyenin Fikret Orman'ın özel hayatı ile ilgili eleştiriler yapmasıyla ortam bir anda gerildi.  
Kaynak : DHA
Beşiktaş'ı yıkan haber

Beşiktaş İdari ve Mali Kongresi'nde Ahmet Gelberi adlı üyenin konuşması esansında başkan Fikret Orman'ın özel hayatı ile ilgili eleştiriler yapmasıyla ortam bir anda gerildi.

Ahmet Gelberi'ye salonda çok büyük protestolar olurken yöneticilerden Basın Sözcüsü Metin Albayrak ve Futbol A Takımı Sorumlu Yöneticisi Mete Vardar kürsüye yürüyerek üyenin konuşmasını sonlandırmasını istedi.

Diğer yöneticiler ve kongre üyeleri tarafından güçlükle zapt edilen Albayrak ve Vardar'ın ardından bir çok üye kürsüyü işgal etti ve Ahmet Gelberi'yi indirmeye çalıştı.

Yaklaşık 10 dakika süren karışıklığın ardından kürsü boşaltıldı ve genç üye konuşmasının geri kalan kısmında Başkan Fikret Orman ile ilgili sözlerini geri alarak konuşmasını tamamladı.

BİR ÜYE KALP KRİZİ GEÇİRDİ VE...

Öte yandan kongre devam ederken bir üyenin kalp krizi geçirdiği ve yakınlarının hastanın yanına gitmesi gerektiği anonsu yapıldı. Kalp krizi geçiren üyenin adının Erdal Coşkun Yağcı olduğu açıklandı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtulamayan  Erdal Coşkun Yağcı vefat etti. 

BEŞİKTAŞ'TAN YAPILAN AÇIKLAMA:

"2014 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan Kongre Üyemiz Erdal Coşkun Yağcı'nın vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.  Yağcı'ya Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz. "

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ