Bu haberi yazdır
'Aybaba Oğuzhan konusunda hata yapıyor'
Ntvspor yorumcusu ve spor yazarı Mehmet Demirkol, Beşiktaş ile ilgili Karakartal.com'a gündem belirleyici açıklamalarda bulundu.  
Kaynak : Karakartal.com
'Aybaba Oğuzhan konusunda hata yapıyor'

Editörümüz Eray Emin Aydemir'e açıklamalarda bulunan Mehmet Demirkol, Samet Aybaba'nın oyuncu ilişkileri açısından pek başarılı olmadığını ifade ederken 2013-2014 sezonunda Beşiktaş'ın başında Samet Aybaba'nın görev almasının zor olduğunu ifade etti.

İşte Mehmet Demirkol'un Beşiktaş gündemini şekillendirecek açıklamaları...

'BEŞİKTAŞ AYBABA İLE DEVAM ETMEYEBİLİR'

Samet Aybaba'nın Beşiktaş başında gösterdiği performansı nasıl buluyorsunuz? Sizce yeni sezonda da Fikret Orman yönetimi Samet Aybaba ile yola devam eder mi?

Ben Beşiktaş ilk ikiye girmediği taktirde Samet Aybaba'nın Beşiktaş'ın başında olacağına ihtimal vermiyorum. Aybaba'nın başarılı olduğu kadar olmadığı konular da var.

'AYBABA OĞUZHAN'I MEDYA ÖNÜNDE ELEŞTİRİYOR'

Sizce hangi konularda başarılı olmadı Samet Aybaba?

İnsan ilişkileri, daha doğrusu futbolcu ile olan ilişkilerinde sorun var. Medya önünde sürekli olarak Oğuzhan'ı eleştirdiğini görüyoruz. Bunu neredeyse her hafta yapıyor. Bu normal bir durum değil. Böyle olmamalı. Hatalı davrandığını düşünüyorum.

'BEŞİKTAŞ KASIMPAŞA'DA OYNAMALI'

Peki stat meselesine gelirsek, Beşiktaş yeni sezonda maçlarını hangi statta oynamalı?

Bence Kasımpaşa Stadı... Beşiktaş semtinden fazla uzaklaşmamalı. Değişik formüller üretilebilir. Örneğin; Beşiktaş Fenerbahçe'yi konuk edeceği maçlarda Türk Telekom Arena'yı, Galatasaray'ı konuk edeceği maçlarda ise Fenerbahçe Stadı'nı kullanabilir. Avrupa kupalarına katılacağını ekonomik sebepler yüzünden pek düşünmüyorum. Katıldığı taktirde farklı formüller de üretilebilir.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ