Bu haberi yazdır
Adalı: "Hiçbir sıkıntı yok"
Beşiktaş'ta başkan adaylarından Serdal Adalı, İstanbul'da yönetim kuruluna alacağı isimlerle buluşmadan önce basın önünde kısa bir açıklama yaptı.  
Kaynak : DHA
Adalı: Hiçbir sıkıntı yok
Beşiktaş'ta 16 Haziran tarihinde yapılacak olağan seçimli genel kurulda adaylığını açıklayan Serdal Adalı, İstanbul'da yönetim kuruluna alacağı isimlerle bir araya geldi.

Adalı, görüşme öncesi yaptığı kısa açıklamada şunları söyledi:

"Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Arkadaşlarla seçim startını vermek için bir araya geldik. İçeride konuyla ilgili toplantı yapacağız. Beşiktaş'ın hayırlısı neyse umarım o olur. Yönetim kurulu listemle ilgili olarak kesin kararı henüz vermedim. Son günlerde gazetelerde çıkan isimlerin bazılarıyla görüştüm, bazılarıyla da henüz bir görüşmem olmadı. Önümüzdeki günlerde kadro netleştiğinde kesin açıklamayı yaparız."

Adalı ayrıca, Türkiye Jokey Kulübü (TJK) Başkanı olmasının Beşiktaş başkanı olmasına bir engel olmayacağını şu şekilde ifade etti;

"Hiçbir sıkıntı yok. Ben her iki tüzüğü de incelettim. Bir sorun yok. Önce Beşiktaş'ta seçilelim de, diğer tarafa sonra bakarız."

Serdal Adalı, futbol takımı ve diğer konularla ilgili sorulara yanıt vermedi.Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

İlgili Haberler
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ