Bu haberi yazdır
Yönetimden resmi Sergen açıklaması!
Yönetici Ahmet Kavalcı, Beşiktaş tribünlerinin Sergen Yalçın sevgisi için, “Çok önemli bir isim, bizim taraftarımız vefakardır” diye konuştu..  
Yönetimden resmi Sergen açıklaması!

Beşiktaşlı yönetici Ahmet Kavalcı, Sergen'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu, Beşiktaş taraftarının Sergen Yalçın'a gösterdiği sevgi gösterilerinin yönetim tarafından değerlendirilip değerlendirilmeyeceği sorusunu da yanıtlayan Kavalcı, "Yeni gelecek isimle ilgili olarak şu anda belli olan bir durum yok. Sergen Yalçın'la ilgili olarak da konuşmak doğru değil. Sonuçta o da başka bir kulübün hocalığını yapıyor. Şu anda alınmış bir karar yok" dedi.

HARİKA BİR KARŞILAMA
Sergen Yalçın'ın Beşiktaş için çok önemli bir isim olduğunu da sözlerine ekleyen Ahmet Kavalcı şöyle devam etti: "Taraftarımızın Sergen Yalçın'a gösterdiği sevgi gösterisi çok normal. Bunu başka isimlere de gösteriyorlar. Bizim taraftarımız eski oyuncularını, hocalarını unutmazlar. Sergen Yalçın bu kulübün evladıdır. Yıllarca çok başarılı işler yapmıştır. Taraftarımız da ne kadar güzel bir şekilde kendisini karşıladı. Beşiktaş taraftarının bu yaptığı, tüm dünyaya örnek olacak türden bir davranıştır."

SERGEN: BİR GÜN MUTLAKA
Siyah-beyazlı tribünler Alanyaspor'un hocası eski yıldızları Sergen Yalçın'ı soyunma odasından çağırarak alkışladı. Bu arada Sergen'in röportajında "Bir gün kavuşacağız" sözleri dikkat çekti. Maçta tribünlerin bir bölümünden tepki alan Fikret Oman'ın ise "iç barış" için Sergen'i takımın başına getireceği konuşulmaya başlandı..

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ
?