Bu haberi yazdır
"Talisca delirmiş olmalı"
Spor yazarı Şansal Büyüka, Beşiktaş'ımız hakkındaki gelişmeleri yorumladı.  
Talisca delirmiş olmalı

Milliyet Gazetesi yazarı Şansal Büyüka, Beşiktaşımızın gündemindeki konuları değerlendirdi.

"GUTİ GELİYOR! İYİ SEÇENECEK"
Beşiktaş, Şenol Güneş’e yardımcı olarak Guti’yi getirecek. Bana göre iyi bir seçim... Yeter ki Şenol Hoca ile Guti iyi diyalog içinde olsunlar. Birbirlerini saysınlar, sevsinler ve görüşlerine değer versinler.

"DERWALL-DENİZLİ İKİLİSİ GİBİ"
Yolun başındaki Guti’nin Şenol Hoca’nın tecrübesinden kazanacağı çok şey olur. Guti de Şenol Hoca’nın bakış açısına yeni farklılıklar, yeni renkler getirebllir. Geçmiş dönemlerde Piontek-Fatih Terim, Derwall-Mustafa Denizli unutulmaz ikililerdi. Yıllar sonra böyle bir ikili Beşiktaş’ta önemli işlere ve başarılara imza atabilir. Yeter ki aralarında sağlıklı bir diyalog olsun. Birbirlerini saysınlar, sevsinler ve görüşlerine değer versinler.

"TALISCA DELİRMİŞ OLMALI"
Beşiktaş’tan ayrılan Talisca, Çin’in yolunu tuttu. Oysa Çin, kariyerli futbolcuların arasında “son durak” olarak biliniyor. Talisca’nın henüz son durağa varmasına uzun yıllar var. Bu genç yaşta Çin’e gitmekle doğru yapmadı. Çin’de parayı bulur, Beşiktaş’taki mutluluğu, coşkuyu ve sevgiyi asla bulamaz. Bu tercih inanılır gibi değil... Talisca delirmiş olmalı...

"ÖZKÖK BEĞENMİŞ AMA..."
Ertuğrul Özkök, Hürriyet’teki köşesinde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın yeni saç stilini koymuş ve beğendiğini yazmış. Bizim futbol dünyası yenilikçi değil, gelenekçidir. Fikret Başkan’ın yeni saç stilini yadırgayanların çok olması bundan mı acaba?

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ