Bu haberi yazdır
Orman'dan Vida için açıklama
Başkanımız Fikret Orman, Domagoj Vida'nın transferi hakkında gelen soruya yanıt verdi. İşte Fikret Orman'ın Vida cevabı...  
Orman'dan Vida için açıklama

Başkanımız Fikret Orman, Gary Medel'in transferi için düzenlenen törende transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

"ŞİMDİ OYUNCU SATACAĞIZ..."

Transferin devam edip etmeyeceğiyle ilgili konuşan Fikret Orman, "Beşiktaş'ta transfer bitmez. Devre arası olur, şimdi olur. Daha 1 ay var. Sezonun başında 3 transfer yapacağımı söyledik ama esasında 5 transfer yaptık. Orkan Çınar transferi yatırımdır. Töre sakatlandığı için Lens ile anlaştık. Asıl olarak 3 transfer yapacaktık ama 5 oldu. Takım kadrosu oldukça geniş, oynayamayacak oyuncularımız var. Şimdi biraz satış yapacağız. Herkes "Şunu, bunu alalım" diyor ama yabancı sayımız fazla. Onun için forma bulamayacak oyuncuları ya kiralayacağız ya da satacağız. Hemen hemen her mevkiide iki 11 çıkabilecek kadro var. Transferde her an her şey olabilir" dedi.

"VIDA SORUNA TEŞEKKÜR EDER, SAYGILAR SUNARIM"

"Domagoj Vida transferine son durum nedir? Kiev transfer olacağını açıkladı?" sorusu üzerine Fikret Orman, "Bu nazik soruna teşekkür eder, saygılar sunarım" açıklamasını yaptı.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ