Bu haberi yazdır
Orman TFF'ye, Adalı Beşiktaş'a!
Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın TFF Başkan adaylığı konuşulurken, Beşiktaş başkanlığı için ise Serdal Adalı'nın ismi geçiyor.  
Orman TFF'ye, Adalı Beşiktaş'a!

Her ne kadar itiraz etse de Fikret Orman'ın TFF başkanlığı için aday olacağı iddiaları Beşiktaş camiasında yüksek sesle dillendiriliyor.

Camia ise bir süredir, "Başkan tüm yaptıklarına rağmen eleştiriliyor. Bu da onu kırdı. Seba gibi, Bilgili gibi, onu da kaybedeceğiz..." diyerek hazırlanıyor.

Gelen bilgiler ise; Orman'ın kongre adaylığını TFF için ortaya çıkacak adaylara göre şekillendirecek. Nihat Özdemir veya Servet Yardımcı gibi güçlü bir aday çıkmazsa önce Beşiktaş kongresinde, "aday olmuyorum" diyecek. Ardından TFF başkanlığı için adaylığını koyacak.

Orman, TFF için aday olursa Adalı favori

Fikret Orman'ın Beşiktaş'tan sonra TFF başkanlığı için zemin yoklamasında bulunduğu özellikle kimlerin adaylık çalışması yaptığını öğrenmeye çalıştığı bildirildi. Orman'ın TFF'yi kovalamasının ardında yatan bir başka gerçekte Serdal Adalı'ya verdiği söz. Orman'ın TFF başkanlığı için aday olması durumunda, Adalı'nın da seçime tek ve güçlü bir aday olarak gireceği konuşuluyor.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ