Bu haberi yazdır
"Loris Karius artık dönmez"
İngiliz basını, Liverpool'da yitirdiği ilgi ve itibarı Beşiktaşımz'da yeniden kazanan ve taraftarların büyük ilgisinden mutlu olan Karius'un, kiralık sözleşmesi bitse de geri dönmeyeceğini öne sürdü.  
Loris Karius artık dönmez

Şampiyonlar Ligi finalinde yediği hatalı golden sonra İngiltere'de çok eleştirilen Loris Karius'un, İstanbul'da gördüğü ilgi ve sevgi İngiliz basınına konu oldu.

Daily Mail, Alman file bekçisinin bu sevgi nedeniyle kendine geldiğini ve yeniden havasını bulup, özgüven kazandığını vurguladı.

Yapılan haber analizde Alman file bekçisinin İstanbul'a kiralık gittiği ancak 2 yıllık dönemin ardından Beşiktaşımız'ın istemesi halinde bir daha Ada'ya dönmeyeceği öne sürüldü.

"DOĞRU BİR TERCİH"

Bursa karşısında ilk maçına çıkan Karius'un iyi bir performans gösterdiğini ancak yenilen golde hatalı olduğunu, buna rağmen Beşiktaş taraftarının Alman kaleciye hoşgörülü davrandığını belirten gazete, "İngiltere'de istikrarsız bir performansla devam etti. Alisson geldikten sonra da Liverpool'u terk etmek istemesi onun için doğru bir tercihti" yorumu yapıldı.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ