Bu haberi yazdır
Kral, Aboubakar'ı geçti!
Beşiktaşımıza geçen sezon devre arasında gelen Burak Yılmaz kısa zamanda müthiş bir performans gösterdi.  
Kral, Aboubakar'ı geçti!

Beşiktaş Park'ta çıktığı 12 maçta 13 gol atan Burak Yılmaz, Beşiktaşımızın yeni stadında şimdiden Aboubakar'ı geçti. Burak Yılmaz siyah-beyazlı takımımızda yeni döneminde attığı 16 golün 13 tanesini Beşiktaş Park'ta kaydetti.

Burak Yılmaz, Beşiktaş formasıyla Beşiktaş Park'ta çıktığı 12 lig maçında 13 gol atmayı başardı. Yeni stadyumda maç başına gol ortalaması 1,08 olan Burak Yılmaz, siyah-beyazlı takımımızda attığı son 16 golün 13 tanesini (%81) yine iç saha maçlarında kaydetti. Burak Yılmaz böylece Beşiktaş'ın önemli oyuncularını geride bırakmaya başladı

Burak Yılmaz, Aboubakar'ı geçti

Burak Yılmaz Beşiktaş Park stadında attığı 13 golle Beşiktaş taraftarının çok sevdiği isimlerden Vincent Aboubakar'ı geçti. Aboubakar görev yaptığı tek sezonda Beşiktaş Park'ta 20 resmi maça çıkmış ve 12 gol atmıştı. Beşiktaşımızın son dönemde etkili performans gösteren oyuncularından Ryan Babel ve uzun yıllar siyah-beyazlı takımda görev yapan önemli oyunculardan Ricardo Quaresma bu stadyumda resmi maçlarda 13'er gol atmıştı.

Beşiktaş Park'ta en golcüler Cenk Tosun ve Talisca

Beşiktaş Park stadının açıldığı 11 Nisan 2016 tarihinden bu yana resmi maçlarda en çok gol atan Beşiktaşlı oyuncularımız Cenk Tosun ve Talisca oldu. Her iki oyuncu da Beşiktaş Park stadında 23'er gol atmayı başardı. Burak Yılmaz gösterdiği yüksek performans ile iki oyuncuyu geçmeye çalışacak.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ
?