Bu haberi yazdır
Koch yönetiminde çalıştık
Beşiktaşımız, kampın yedinci gününe sabah saatlerinde yaptığı antrenman ile başladı.  
Kaynak : Karakartal ve AA
Koch yönetiminde çalıştık
Sezon öncesi hazırlık kampı için Avusturya'da bulunan Beşiktaşımız, kampın yedinci gününe sabah saatlerinde yaptığı antrenman ile başladı.

Salzburg'a bağlı Leogang bölgesinde bulunan Steinberg Stadı'nda yapılan antrenmana futbolda şike iddialar soruşturması nedeniyle dün akşam saatlerinde İstanbul'a giden ve bu sabah ifade veren direktörümüz Tayfur Havuçu katılamadı.

Yardımcı antrenörümüz Ronald Koch yönetimindeki çalışma kondisyon çalışmaları ile başladı.

Daha sonra Alman kondisyonerimiz takımı iki gruba ayırdı.

11 kişilik gruplara ayrılan Siyah Beyazlı oyuncularımız sadece sahanın yarısını kullanarak takım olarak hücum ve takım olarak savunma çalışmaları gerçekleştirdiler.

Her iki yarı sahada iki ayrı 11'in gerçekleştirdiği çalışmada özellikle savunma oyuncularının oyun kurgusuna katkısı ve hücum-orta saha-savunma hattının birbirleri ile olan bağlantılarının kuvvetlendirilmesine çalışıldı.

Antrenmanın son bölümünde bir grup hücum varyoslarının denendiği çalışmalar yapılırken, diğer grup pas çalışması yaptı. Antrenman şut çalışması ile sona erdi.

Beşiktaşımız bu akşam saat 20:00'de yeni sezon öncesi ilk hazırlık maçını Avusturya'nın Zell Am See bölgesinde Avusturya ikinci ligi takımlarından Avusturia Salzburg ile gerçekleştirecek.Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ