Bu haberi yazdır
Kagawa'nın sözleşmesi hazırlanıyor!
Beşiktaş, Borussia Dortmund'dan kiraladığı Shinji Kagawa'nın bonservisini almak için çalışmalara başladı.  
Kagawa'nın sözleşmesi hazırlanıyor!

Beşiktaş'ın son gözdesi Shinji Kagawa'nın bonservisini almak isteyen yönetim, bu konuda somut adımlar atmaya başladı. Başkan Fikret Orman, Japonya'da Mainichi-Sponichi Grubu'nu ziyaret etti.

Orman, aynı zamanda Beşiktaş'la da iş birliği halinde olan Japonya'nın basın kuruluşlarından Global Medya'nın ortaklarından Mainichi-Sponichi Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Toshifumi Kawano ve üst düzey yöneticilerinden iletişim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

YETER Kİ KAGAWA İSTESİN

Görüşmede Shinji Kagawa konusu da gündeme geldi. Devre arasında Bundesliga devi Borussia Dortmund'dan sezon sonuna kadar kiralanan Japon yıldızın tapusunu almak istediklerini belirten Orman, Japon iş adamlarının "Eğer Kagawa da isterse biz her türlü sponsorluğa hazırız. Türkiye yatırım yapmak istediğimiz yerlerinde başında geliyor. Kagawa bizim ulusal spor kahramanlarımızdan… Onu yeniden eski günlerinde olduğu gibi görmek Japon halkını mutlu ediyor" dedi.

SÖZLEŞMESİ HAZIRLANIYOR

Orman, daha önce Kagawa'nın bonservisini alacaklarını belirterek "Kagawa isterse bu iş olur" demişti. Japon yıldızın İstanbul'a kısa sürede alıştığı ve Kartal'ı geçici bir heves olarak görmediği gelen bilgiler arasında. Tek talibi Beşiktaş olmayan 29 yaşındaki futbolcunun bonservis sorununu sponsorla çözmek konusunda ciddi adımlar atan yönetim, Kagawa'ya da tatmin edici bir sözleşme sunmaya hazırlanıyor. Orman ve ekibi somut adımları mayıstaki kongreden sonra atacak.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ