Bu haberi yazdır
"İflah olmaz yaramız yok"
Genkt'ten alınan 4-2'lik yenilgi ve kötü futbol, Beşiktaş camiasında büyük tepkiye neden olsa da yönetim sakin.  
İflah olmaz yaramız yok

Taraftarlar arasında "Bittik, battık" gibi bir atmosfer estirilmesinin anlamsız olduğunu belirten Beşiktaşlı bir yönetici, camiaya önemli mesajlar verdi.

İşte Beşiktaşlı yöneticinin açıklamaları;

Beşiktaş, camiasını başarılara alıştırdığı için bu yenilgi herkeste bir umutsuzluğa, karamsarlığa sebep oldu. Ancak bunun yersiz ve anlamsız olduğunu düşünüyoruz. Şu anda liderle aramızda 4 puan fark var, Avrupa Ligi'nde de kayıplarımızı telafi edecek pozisyondayız. Yani gerçek anlamda kaybedilmiş bir şey yok.

12. ADAM DEVREYE GİRMELİ

Ligin dibinde olan takımların bile şampiyonluktan söz ettiği bir ortamda, Beşiktaş camiasının 'Bittik, battık' moduna girmesi, rakiplerin ekmeğine yağ sürer. Burada insanların sahadaki kötü futbola bakıp, umutsuzluğa kapılmasını anlıyoruz ancak Beşiktaş'ın kalitesi var. Önemli olan bu kaliteyi ortaya çıkartacak havayı ve atmosferi yakalayabilmek. Bunun için de taraftarın önemini, etkisini biliyoruz. Böyle zamanlarda takımlarına daha çok sahip çıkarlarsa, Beşiktaş'ın kalitesi de sahaya yansıyacaktır. 12. adam burada devreye girmeli. Tersi olursa bu herkese zarar verir. Ayağa kalkmamız güçleşir.

PEPE VE BABEL YİNE OYNAMIYOR

Evet Genk yenilgisi, bizim için kabul edilemeyecek, ağır bir yenilgiydi ama onunla yaşayıp, geleceği de feda edemeyiz. İflah olmaz yaramız yok. Yaramızı sarıp yolumuza devam edeceğiz. Rizespor maçıyla birlikte Beşiktaş yeni bir başlangıç yapacak ve ayağa kalkacaktır. Önemli eksiklerimiz var. Pepe ve Babel bu hafta da oynayamayacak. Ancak Başakşehir maçına yetişmelerini bekliyoruz. Her şey güzel olacak. Taraftarlarımız bizlere inansın."

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ