Bu haberi yazdır
Hoca ile ipler kopuyor! Yeni yeri...
Basına yansıyan haberlerin aksine Beşiktaş'tan sözleşme uzatma teklifi almadığını ve bu teklifin gelmesi halinde de değerlendireceğini ifade eden Şenol Güneş için bir ihtimal daha ortaya çıktı; Sezon sonuna kadar hem A Milli Takım hem de Beşiktaş.  
Hoca ile ipler kopuyor! Yeni yeri...

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'nin görevden ayrılmasının ardından başkan Fikret Orman ve bazı yöneticiler ile sürekli ters düşen ve fikir uyuşmazlığı yaşayan Şenol Güneş, A Milli Takım için artık geri sayıma geçti.

Basına yansıyan haberlerin aksine Beşiktaş'tan sözleşme uzatma teklifi almadığını ve bu teklifin gelmesi halinde de değerlendireceğini ifade eden Şenol Güneş, A Milli Takım'da çalışmaya sıcak bakıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun da Mircea Lucescu'nun görevine son vererek A Milli Takım'ın başına getirmek istediği Şenol Güneş ile bir süredir temas halinde olduğu ve Beşiktaş'ın alacağı kararı beklediği kulislerde her geçen yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

22 Mart'ta Arnavutluk ile oynanacak olan 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası ilk maçına da Şenol Güneş yönetiminde çıkmak isteyen Türkiye Futbol Federasyonu, Beşiktaş ve Şenol Güneş ile bu konuda sıcak temas halinde.

HEM BEŞİKTAŞ HEM A MİLLİ TAKIM

Mart ayında Şenol Güneş'i takımın başına getirmek isteyen Türkiye Futbol Federasyonu, Güneş'in sezon sonuna kadar Beşiktaş'ta devam etmesine de sıcak bakıyor. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile bu konu hakkında son değerlendirmesini yapacak olan TFF Yönetimi, Orman ve Güneş'in kararının ardından stratejisini belirleyecek.

Şenol Güneş de kısa bir süre önce yaptığı açıklamada Beşiktaş'tan bir sözleşme teklifi almadığını ve siyah-beyazlı kulüpten ayrılması durumunda hedefinin A Milli Takımı çalıştırmak olduğunu ifade etmişti.

ORMAN, SARICA'YA ONAY VERMİŞTİ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ufuk Sarıca'nın Beşiktaş basketbol takımını çalıştırdığı dönemde Ufuk Sarıca'nın hem Basketbol Milli Takımı hem de Beşiktaş Basketbol Takımı'nda çalışmasını kabul etmişti. Bir süre iki takımı beraber çalıştıran Sarıca, basketbol liginde sezonun sona ermesinin ardından Beşiktaş ile yollarını ayırarak sadece Milli Takım ile yola devam etmişti.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ