Bu haberi yazdır
Yönetimde iki kriz birden
İdari ve sportif anlamda yeniden yapılanmaya gitmeye hazırlanan Beşiktaş'ta daha bu işler için start vermeden iki kriz birden patlak verdi.  
Kaynak : Sabah
Yönetimde iki kriz birden

Beşiktaş’ta Önder Özen’le anlaşılması camiada tepkiyle karşılandı. İstifa eden Tamer Kıran'ın görevine dönmesinin gündeme gelmesi de siyah-beyazlı yönetimi ikiye böldü!

Krizlerden birincisi, daha önce Fenerbahçe'de görev yapan Önder Özen'le sportif direktörlük için anlaşmaya varılması ve Özen'in daha ortada resmiyet yokken, takımla ilgili rapor hazırlayıp, kulüp adına görüşmelerde bulunması. Bazı yöneticilerin, "Önder Özen'le Tamer Kıran görüşmüştü. Taraftara cop kullanılmasında adı geçen Kıran istifa etti, şimdi onun görüştüğü bir ismin göreve getirilmesini camiaya ve taraftarlara anlatamayız" diyerek bu konudaki rahatsızlıklarını başkan Fikret Orman'a dile getirdiler.

İkinci kriz ise Tamer Kıran konusunda yaşandı. Beşiktaş Yönetimi'nin geçen hafta gündem dışı toplantı yaptığı, Ahmet Nur Çebi ve bazı yöneticilerin, "Tamer Kıran'ı yeni yönetime alalım. Hava değişti, onun coplama olayında suçunun olmadığını hepimiz biliyoruz" dediği öğrenildi. Başkan Fikret Orman'ın da desteklediği bu görüşe, diğer yöneticilerin çok sert çıktığı, "Tamer, vur emrini vermedi ama gelenler onun adamları ve misafirleri. Korumayla şeref tribününde dolaşmak da nedir?" diyerek karşı çıktığı belirtildi. Bunun üzerine devreye giren Orman'ın, "Tamer'i biliyorum, istesek de kararından dönmez" sözleriyle tarafları yatıştırdığı ifade edildi.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ