Bu haberi yazdır
Yeni sezonda da Aybaba
Beşiktaşımız, sezon başında göreve gelen tecrübeli hocamız Samet Aybaba ile yola devam edip, sözleşmedeki opsiyonu uygulamaya karar verdi.  
Kaynak : Bugün
Yeni sezonda da Aybaba
Siyah-Beyazlılar, yönetiminden memnun kaldığı Samet Aybaba ile nikah tazelemek istiyor. Geçtiğimiz hafta perşembe günü yapılan yönetim kurulu toplantısında, sezon başında 2 yılı opsiyonlu olmak üzere 4 yıllığına göreve gelen tecrübeli hocanın opsiyonunun kaldırılması şeklinde karar çıktığı öğrenildi.

Bugün gazetesinde çıkan haberde, yönetimin Aybaba’nın şu anki performansından oldukça memnun olduğu, “Bu takımla yakalanan başarı önemli” dediği kulislerde konuşuluyor. Yeni kararın da önümüzdeki günlerde kamuoyuna duyurulacağı belirtildi.

Mart ayında göreve gelen Fikret Orman yönetimi, Tayfur Havutçu ile yollarını ayırdıktan sonra, feda sezonunda Samet Aybaba ile anlaşmıştı. Yapılan sözleşmeye göre de tecrübeli teknik adama, 2012-13 sezonu için 1 milyon 400 bin lira, 2013-2014 sezonu için 1 milyon 550 bin lira, 2014-2015 sezonu için 1 milyon 650 bin lira ve 2015-2016 sezonu için de 1 milyon 750 bin lira ödenmesi uygun görülmüştü.

İSTİKRARI UNUTMUŞTU

Beşiktaş 7 sezon görev yapan ve 1994’te ayrılan Gordon Milne’nin ardından kulübede istikrarı yakalayamamıştı. Teknik direktör koltuğunda 19 yılda 21 isim değişikliği olmuştu. Eğer Aybaba 4 yılı tamamlarsa Milne’nin ardından en istikrarlı isim olacak.Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ