Bu haberi yazdır
Tolga Zengin mesajı aldı!
Beşiktaş'ta, kadroya dahil edilecek isimler konusunda her geçen gün farklı iddialar yükseliyor.  
Kaynak : Zaman
Tolga Zengin mesajı aldı!

Tüm yazılanlara karşın Teknik Direktör Şenol Güneş'in mevcuttaki öğrencilerini değerlendirmek istediği biliniyor. “Hak eden kalır, diğerleri gider.” cümlesiyle talebelerine seslenen tecrübeli teknik adam, Tolga Zengin'i de fazlasıyla etkiledi. Geçen sezonki zorlu maratonun büyük bölümünü sakatlıklarla geçiren kabiliyetli eldiven, iki haftalık tatilin ardından Ümraniye'nin yolunu tuttu.

Sağ arka tendonu koptuğu için ameliyat olan 31 yaşındaki deneyim, sağlık problemini tamamen atlattı. İnşaat halindeki tesislerde kondisyon depolayan Tolga, uzun bir süre takımla antrenmanlara katılamadığından fiziksel eksikliklerini bir an önce kapatmak istiyor. Özellikle 3-1 kaybedilen Club Brugge maçı sonrası eleştirilen Tolga'nın son davranışı, Trabzonspor'da birlikte çalıştığı eski hocası Güneş'in mesajını aldığı şeklinde yorumlandı.

Güneş'in her daim yerliden yana olduğuna dair net bir açıklamayı da Bursaspor'dayken yerine Harun Tekin'i tercih ettiği Sebastian Frey yaptı. Güneş'in kampın ilk gününde yanına geldiğini belirten Fransız kaleci, “Bana, ‘Ben yabancılarla hiç oynamadım, şimdi de aynısı olacak.' dedi.” ifadelerini kullandı.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ