Bu haberi yazdır
Terim: "Fernandes..."
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Lig TV'de yayınlanan Maraton Programı'nda Trabzonspor-Beşiktaş maçını değerlendirdi.  
Kaynak : Akşam
Terim: Fernandes...

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Lig TV'de yayınlanan Maraton Programı'nda Fernandes ve Oğuzhan'a ciddi eleştiriler yöneltti: "Ben Fernandes'ten oyuna tesir eden bir oyun bekliyorum her maç için. Bu yetenek var ama söylemde. Daha çok özelliğe sahip oyuncular bunu sahada göstermeliler. Gerek Adrian gerekse Fernandes... Yeteneğini tartışmadığımıza göre birtakım maçları es geçmeyecekler. Sorumluluğu da alacaksınız ki fark yaratacaksınız. Fernandes o iştahta, o coşkuda olursa sahada yapmayacağı şey yok. Hangi yabancı oyuncuyu alacaksak alalım çok önemli katkılar için alıyoruz. Fernandes kalitesindeki bir oyuncunun bu tip maçlarda fark yaratması gerekir.

SEN TAKIMI KENDİNE UYDURMA

Takımı kendine değil, kendini takıma uyduran oyuncular önemlidir. Oğuzhan'ın teknik-taktik becerisine söylenecek bir şey yok. Demek ki diğer becerilerini oyunun içinde sergilemesi lazım. Gerekirse gol kralı da kafi görmeyecek. 'Seneye birkaç tane fazlasını atmalıyım' demeli. Biz burada Oğuzhan'ın oyundan düşmemesini konuşmamalıyız. Sen Beşiktaş forması giyiyorsun.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ