Bu haberi yazdır
Tamer Kıran isyan etti
Beşiktaş'ımızda Futbol Komitesi Başkanlığı görevini yürüten Tamer Kıran twitter adresinden dikkat çekecek paylaşımlarda bulundu.  
Kaynak : Karakartal.com
Tamer Kıran isyan etti
Beşiktaş'ımızda gecesini gündüzüne katmasıyla taraflı tarafsız herkesin taktirini kazanan Futbol Komitesi Başkanımız Tamer Kıran, şahsına ait twitter adresinde spekülasyon yaratacak açıklamalarda bulundu.

Kıran, 'Bakıyorum da BJK'den umduğu menfaatleri elde edemeyenler para hırsızlığı yapamayınca, emek hırsızlığını soyunmuşlar. Biz Onlar'a inat külübümüzü hep ileriye doğru taşımaya devam edeceğiz. 'Futbol bir takım oyunudur' denince sahadaki ilk 11'i anlayanların cahilliği geçicidir. Öğrenebilirler diye düşünüyorum. Ama aşağılık bir üslupla emeğe saldıranları Allah'a havale ederim. Böyle düşünüyor olsaydım bu işe hiç girmezdim. Merak etme tüm BJK'lileri hiç kimsenin sevmediği kadar seviyor ve düşünüyorum.' sözleriyle bir nevi tepkisini takipçileri ile paylaştı.

Tamer Kıran'ın yaptığı bu paylaşımların ardından hedefinde kim olduğu tam olarak anlaşılamazken, bu tepkinin sürekli olarak kendini hedef tahtasına koymak isteyen bazı basın kuruluşlarına mı yoksa bazı menajerlere mi yapıldığı belirsizliğini koruyor.Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ