Bu haberi yazdır
Roberto Martinez'den Türkiye için itiraf!
EURO2024'te aynı grupta yer aldığımız Portekiz'in teknik direktörü Roberto Martinez, flaş açıklama yaptı.  
Kaynak : Sporx.com
Roberto Martinez'den Türkiye için itiraf!
Fotoğraf : AA

EURO2024'te aynı grupta yer aldığımız Portekiz'in teknik direktörü Roberto Martinez, flaş açıklamalarda bulundu.

Portekiz Teknik Direktörü Roberto Martinez yaptığı açıklamada, "Türkiye, grubunu Hırvatistan ve Galler'in önünde lider bitiren, genç ve bireysel yeteneklere sahip çok iyi bir takım. Bizim gücümüz soyunma odasında yatıyor. Bizim için bir sonraki önemli adımlar mart ayındaki antrenman kampı, sonra oyuncu listesi ve ardından mükemmel bir hazırlık kampı. Çok iyi sonuçlar elde ettik ama bu sonuçların turnuvada bir anlamı olmayacak. Her üç maça da hazır olmalıyız." dedi.

Bir muhabirin, "Almanya'da Türkiye ev sahibi gibi olacak." sözleri üzerine Roberto Martinez, "Evet durum böyle. Ben bununla ilgili bir sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum." ifadelerini kullandı.

Roberto Martinez, "Modern futbolda taktiksel olarak esnek olmak zorundasınız. Hazırlıklı olmak için daha fazla çözüme ihtiyacımız var. Playoffun galibi sürpriz olabilir. Lüksemburg gibi iyi tanıdığımız bir takım ya da çok rekabetçi olan Yunanistan olabilir." şeklinde konuştu.

Arda Güler ile ilgili de konuşan Martinez, "Türkiye'nin hocası Montella, son derece akıllı bir şekilde genç yetenekleri takıma kazandırmaya çalışıyor. Tıpkı Arda Güler gibi. Arda, Real Madrid'de çok önemli bir oyuncu olacaktır. Türkler'in genç yeteneklerinin olduğunu biliyoruz. Herhangi bir takım için çok tehlikeliler." açıklamasını yaptı.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
AVRUPA'DAN FUTBOL