Bu haberi yazdır
Orman'dan G.Saray ve F.Bahçe'ye taş
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı taraftarlara yönelik açıklamalarda bulundu.  
Kaynak : Anadolu Ajansı
Orman'dan G.Saray ve F.Bahçe'ye taş
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, sezonu bazı branşlarda başarılı, bazı branşlarda ise emeklerinin karşılığını alamadan tamamladıklarını ancak duruşlarından taviz vermediklerini söyledi.

Siyah-beyazlı kulübün aylık yayın organı Beşiktaş Dergisi'ndeki yazısında Fikret Orman, 2014-2015 sezonunun geride kaldığını hatırlatarak, "Sporcularımız tüm branşlarda sahaya emeklerini, alın terlerini koydular. Bazı branşlarda kulübümüzü ve camiamızı gururlandıran başarılar elde ettik, bazı branşlarımızda da alın terimizin karşılığını alamadık. Ancak hangi branşta olursa olsun, Beşiktaşlı duruşumuzdan asla taviz vermedik" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Futbol Takımı'nın evinden uzakta geçirdiği sezonda istedikleri başarıya ulaşamadığını aktaran Orman, şu görüşleri paylaştı:

"Her karşılaşmasını deplasmanda oynayan ve sezon boyunca yoğun bir maç trafiği yaşayan futbol takımımız, bütün olumsuzluklara rağmen Avrupa'da önemli galibiyetler almış, son haftalara kadar ligde şampiyonluk yarışından kopmamıştır. Vodafone Arena'nın tamamlanmasıyla Beşiktaşımızın önümüzdeki sezondan itibaren Türk futbolunda zirvenin tek başına sahibi olacaktır."

Fikret Orman, günden güne daha iyiye giden, saygın sponsorluk anlaşmalarına imza atan, üniversite kurmaya hazırlanan, yeni salon projeleri geliştiren, yeni yatırımlar yapan, gelirlerini artıran, kurumsal kimliğini güçlendiren ve camiasıyla daha yakın ilişki içerisinde olan bir kulüp olduklarını kaydederken, "Beşiktaşlılık herkese nasip olmaz. Biz, bir kültürü paylaşıyoruz. Biz, birlikte bir tarihi paylaşıyoruz. Biz, bir anlayışı paylaşıyoruz. Biz, Beşiktaşlılık duruşunu paylaşıyoruz. Kültürümüzden, tarihimizden ve elbette ki sizlerden aldığımız güçle, çok daha büyük başarılara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" değerlendirmesinde bulundu.Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ