Bu haberi yazdır
Mehmet Demirkol: "Beşiktaş yönetimi hislerle hareket ediyor"
Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın gündemini yorumladı.  
Mehmet Demirkol: Beşiktaş yönetimi hislerle hareket ediyor

Spor yorumcularından Mehmet Demirkol, Beşiktaş yönetimini ve gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

İşte Mehmet Demirkol'un o değerlendirmesi:

"Beşiktaş kötü idare edildi. Şenol Güneş, Beşiktaş için çok güçlü aday ama Sergen Yalçın isteyenlerde çok güçlendi. Sergen Yalçın mı? Şenol Güneş mi? Kararı çok zor bir karar. İki ismi de yönetmek çok kolay değil. Bu önemli iki isim geldikten sonra hiyerarşi nasıl olur görmemiz lazım. Beşiktaş yönetiminin hisleriyle hareket ettiklerini düşünüyorum. Hem taraftar hem de kendi hisleriyle karışık hareket ediyorlar.

Kulüplerimizin sosyal medya hesapları çok kötü yönetiliyor. Beşiktaş'ta yerleşmiş kurumsallaşmış ilişki yok. Rahmetli Süleyman Seba döneminde bağ belliydi ve ya Aziz yıldırım Fenerbahçe'deyken bağ belliydi. Şenol Güneş geldiğinde Samet Aybaba'nın pozisyonu farklı olacak ve ya Sergen Yalçın geldiğinde de Samet Aybaba'nın pozisyonu farklı olacaktır.

"MUÇI TAKİP EDİLİYOR"

Muçi takip edilen bir oyuncu. Aston Villa gibi takımların listeleri uzundur. Uzun listelerde yer alabilir. Muhtemelen Aston Villa'nın listesinde Türkiye'den 10-15 tane oyuncu vardır. Arda Güler gibi öncelikli listede midir orasını bilemiyorum."

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
AVRUPA'DAN FUTBOL