Bu haberi yazdır
İşimiz Mendes'e mi kaldı?
Beşiktaş'ımızda mali sıkıntılar can sıkarken üç genç futbolcumuzun bonservisiyle ilgili umutların fona bağlandığı iddia edildi.  
Kaynak : Habertürk
İşimiz Mendes'e mi kaldı?
2011 yılını krizle bitiren 2012’ye umutla giren Beşiktaş’ta yönetim acil para arıyor... Geçtiğimiz ay UEFA müfettişinin baskın yaptığı ve hesaplarını incelediği Kartal’da ekonomik anlamda ‘ACİL DURUM’ ilanı var...

Futbolculara geçtiğimiz günlerde bir miktar para ödeyen ve 10 milyon TL’lik borcu kalan kulüpte başkan Demirören umudunu FON’a bağladı... Başkan Necip, Mustafa, Atınç ve Muhammet’in yüzde 50 hakkını satmak istiyor.

‘SENETLERLE OLMAZ’


Demirören’in gençler için FON’dan beklediği para 8 milyon Euro civarında. Ancak Mendes’le görüşmelerin yürütüldüğü FON’un ancak 6 milyon Euro verebileceği ifade edildi. Pazarlıklar devam ediyor.

Başkan Demirören’in amacı UEFA yetkilisinin büyük tepki gösterdiği futbolculara verilen senetleri bitirip tüm alacakları ödemek ve borç olmadığına dair yazıyı UEFA’ya bir an önce göndermek. Bu konunun 10 güne kadar çözümlenmesi bekleniyor.Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ