Bu haberi yazdır
Hüseyin Yücel: "Di Maria ile görüşüyoruz"
Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, transfer gündemine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.  
Kaynak : Karakartal.com
Hüseyin Yücel: Di Maria ile görüşüyoruz

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, teknik direktörlük için Jose Mourinho ile görüştüklerini açıkladı.

"BEŞİKTAŞ'A GELMEYİ KABUL ETTİ"

2-2 biten Hatayspor maçının ardından konuşan Yücel, "Yaklaşık 1 ay önce İstanbul'da, Jose Mourinho ile görüştüm. Kendisini Beşiktaş'ta görmek istediğimi söyledim. Beşiktaş'ın kimyasına uygun olduğunu dile getirdim. Jose Mourinho, teklif sonrası bir değerlendirme yapacağını, Beşiktaş'ı takip edeceğini ve geri dönüş yapacağını dile getirdi. Mourinho, bir süre sonra geri dönüş yaptı ve gelmeyi kabul etti. Önümüzdeki hafta İtalya'da yeniden görüşme yapacağım. Beşiktaş'ta çalışmak istediğini söyledi." ifadelerini kullandı.

"BEKLENTİLERİNİ KARŞILADIK"

Mourinho'nun ekonomik beklentilerini karşıladıklarını açıklayan Yücel, "Biz Beşiktaş olarak Mourinho'nun ekonomik anlamdaki beklentilerini karşıladık. Sponsorluklar özelinde çalışmamız var. Rakamları karşılamaya hazırız. Yönetim kurulu içerisinde Mourinho konusunu değerlendireceğiz. Önümüzdeki hafta İtalya'da son bir görüşme gerçekleştireceğiz." dedi.

"MAAŞINI BEN KARŞILAYACAĞIM"

Öte yandan TGRT Haber'e konuşan Yücel, "Jose Mourinho'nun ücretini ben karşılayacağım. 15 Milyon € maaş yalan haber! 10 Milyon € altı olacak! Sponsorlarla birlikte ücreti ben karşılayacağım!" dedi.

"BEŞİKTAŞ TARAFTARLARI RAHAT OLSUN!"

Beşiktaşlı yönetici Onur Göçmez ise "Mourinho ile görüşüyoruz. Sosyal medyada geçen 3-4 hocayla da görüşüyoruz. Bir stratejimiz var. Kısa, orta, uzun vade. Bu vadelere uygun her hocayla görüşürüz. Beşiktaş, Roma'ya da Almanya'ya da Antarktika'ya da gider. Herkes Beşiktaş'a gelmek ister. Hasan Başkan, Hüseyin Başkan ve yönetim olarak karar veririz. Biz çalışıyoruz. Talepler, görüşmeler var. Sürekli gelişim var. Beşiktaş taraftarı rahat olsun. Mevcut hocamıza, Serdar Hocamıza çok güveniyoruz. Samet, Serdar, Feyyaz hocalarımızla hedefimiz kupayı müzemize getirmektir." ifadelerini kullandı. 

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
AVRUPA'DAN FUTBOL