Bu haberi yazdır
"Hakkını nasıl öderim"
Fatih Terim’in kendisine sahip çıkmasına çok duygulanan Gökhan, “Allah senden razı olsun” diyerek gözyaşlarıyla hocasının elini öptü.  
Kaynak : Milliyet
Hakkını nasıl öderim

Türkiye Futbol Direktörü Terim’in kendisine sahip çıkmasına çok duygulanan Gökhan, “Allah senden razı olsun” diyerek gözyaşlarıyla hocasının elini öptü. Beşiktaşlı oyuncu, “Bunu ömrüm boyunca unutmayacağım. Size çok şey borçluyum” diye konuşunca Fatih hoca, öğrencisini ilk 11’de oynattı.

Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu ile bir yıl tartıştığı ileri sürülen Gökhan Töre, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’e, kendisine sahip çıktığı için teşekkür etti.

Riva’da önceki gün düzenlenen basın toplantısında, tatsız olayla ilgili sert ifadeler kullanan ve kendisini koruyan Terim’le görüşen Gökhan, gözyaşları içinde, “Allah senden razı olsun hocam. Bana sahip çıktığın için teşekkür ederim” diyerek ünlü çalıştırıcının elini öptüğü öğrenildi.

Basın toplantısını televizyondan izleyen Gökhan Töre, “Senin hakkını nasıl öderim bilemiyorum hocam. Bana olan güvenini asla boşa çıkarmayacağımdan kuşkunuz olmasın. Çek maçında ister oynatın, ister oynatmayın, ama bir dakika bile olsa şans bulursam, terimin son damlasına kadar mücadele edeceğim. Böylesi bir ortamda beni yalnız bırakmadınız, destek verdiniz. Bunu ömrüm boyunca unutamam. Size çok şey borçluyum” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Oğuzhan yedeğe

Bu olaylar nedeniyle Çek maçında yer alıp, almayacağı merak konusu olan Gökhan Töre için kararsız olan Terim, bu gelişmeler üzerine Gökhan’ı ilk on birde sahaya sürdü. Terim, bu gelişmeler üzerine Gökhan tercih edip, Oğuzhan’ı yedeğe çekti.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ