Bu haberi yazdır
Giovanni van Bronckhorst için olay iddia
Beşiktaş'ın, 2+1 yıllık sözleşme imzaladığı Giovanni van Bronckhorst'un son 6 aydır takımı izlediği ortaya çıktı.  
Kaynak : Milliyet
Giovanni van Bronckhorst için olay iddia

Beşiktaş'ın 2+1 yıllık anlaşma sağladığı Giovanni van Bronckhorst kısa süre içinde İstanbul'a gelerek medya önünde sözleşme imzalayacak.

Hollandalı teknik adam daha sonra yardımcıları Jean Paul van Gastel ve Serdar Topraktepe ile birlikte yeni sezon kadro planlaması için düğmeye basacak.

6 AYDIR TAKİPTE

Siyah-beyazlılar bilindiği gibi Bronckhorst'la ilk teması ocak ayında kurmuştu. Deneyimli teknik adam, yardımcısı Jean Paul van Gastel'in Nac Breda ile anlaşması üzerine Beşiktaş'ın teklifini geri çevirmek zorunda kalmıştı. Ancak Bronckhorst'un son 6 ayda Beşiktaş'ı yakından takip ettiği ortaya çıktı.

Siyah-beyazlılarla iletişim halinde olan Hollandalı hocanın birçok maçı izlediği ve takımla ilgili detaylı bilgilere sahip olduğu aktarıldı.

RAPORUNU SUNACAK

Bronckhorst'un çalışmalarını sürdürdüğü ve İstanbul'a geldikten hemen sonra takımda kalmasını istediği oyuncuların yanı sıra yeni sezon kadrosunda düşünmediği isimleri rapor halinde yönetime sunacağı belirlendi.

Hollandalı teknik adam transfer listesini de yönetime teslim edecek. Bronckhorst'un hem savunma hem orta saha hem de hücum hattına en az 5-6 takviye istemesi bekleniyor.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
AVRUPA'DAN FUTBOL