Bu haberi yazdır
Flaş öneri; "Her branşa başka başkan baksın"
Akşam Gazetesi yazarı Alen Markaryan, Beşiktaş yönetimine seslendiği yazısında her branş için farklı bir başkan belirlenmesi gerektiğini söyledi.  
Kaynak : Akşam
Flaş öneri; Her branşa başka başkan baksın
Fotoğraf : AA

Akşam Gazetesi yazarı Alen Markaryan, Beşiktaş yönetimine seslendiği yazısında çarpıcı ifadeler kullandı.

İşte Markaryan'ın sözleri;

"Beşiktaş armasının futbol takımından ibaret olmadığını hepimizin biliyor olmasından mütevellit direkt mevzuya gireceğim...

Tabii ki bir çok branş var ama bir şeyi çözüme kavuşturmak istiyorsak sırayla gideceğiz... Ana hatlarıyla ve öncelikle Basketbol, voleybol ve hentbolu ele alacağım... İçinde olduğu sorunları da tartışmayacağım Zaten her şey ortada! Ben çözüm odaklıyım ve diyorum ki Bu üç branş ayrı ayrı kendi içinde başkanını seçsin...Bir olağanüstü kongreye ve tüzük değişikliğine bakar... Camiada kim ne kadar görelim? Kim ben varım diyor bakalım?

Belirle ay ve günü, adaylar projelerini açıklasın ve seçim olsun... Aynı gün üç başkan da seçilsin... Hesapları ayrı, yönetimleri ayrı olsun... Her sene sonunda hesap kesilsin... Artısı kulübe kalsın eksiyi cebinden tamamlasın. En azından basketboldan gelen basketbola gider! Voleybol, hentbol ha keza...

Bu seçilen başkanlar direkt yönetim kurulu üyesi olmakla beraber yalnızca kulübün başkanına hesap verebilir pozisyonda olsunlar... Şubelerinde başarılı olanlar için ileride başkanlık yolu açılır ve camia çok çeşitliliğe döner...

Beşiktaş kulübü olarak üstlendiğimiz misyon itibariyle bütün spor branşlarında bu ülkeye hizmet etme sorumluluğumuz vardır. Bu eski tertip yönetimden atamalarla şube yönetilmez Yönetilemez, yönetilemiyor!? Bırakın insanlar sorumluluk alsın, çalışsınlar. Olursa alkışlarız olmazsa teşekkür ederiz. Ama en azından deneriz. Yönetime açık mektubumdur.

BAŞKA BİR 3. AÇIKLAMASI YOK BU İŞİN

Geçen gün sosyal medyada haber sitelerini dolaşıyorum. Kayseri Spor Kulübü'nün bildirisine denk geldim.

"Şenol Güneş'in futbolcumuz Onur Bulut'un transferiyle ilgili açıklamalarını şaşkınlıkla öğrenmiş bulunuyoruz" diye başlamışlar.

Açıklama sorunludur, federasyon, hukuk, ceza diye de bitirmişler... Baktım Şenol Hoca ne demiş diye, Onur Bulut'u beğenirim gelmesini isterim demiş. Bu, hepsi bu...

Bu açıklamadan sonra Kayseri'nin Beşiktaş'la maçı olur, anlarım... Futbolcuyu ayartma gibi bir düşüncemiz olur anlarım... Lakin bunların hiç biri vuku bulmamışken bu yaptığınızdan hiçbir şey anlamam.

Bence Şenol Hoca değil, böyle safhane bir övgüyü resmiyete dökerek siz ayıp ettiniz... Ya futbolcu gitmek istiyor tutamıyorsunuz, ya da Beşiktaş'a veya Şenol Hoca'ya sataşmak hoşunuza gidiyor! Başka bir üçüncü açıklaması yok bu işin."

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
AVRUPA'DAN FUTBOL

TÜMÜ