Bu haberi yazdır
Emre Kocadağ: "VAR kasıtlı! Yeter, bu iş çözülecek!"
Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, VAR kararları hakkında flaş açıklamalar yaptı.  
Kaynak : Sporx.com
Emre Kocadağ: VAR kasıtlı! Yeter, bu iş çözülecek!
Fotoğraf : AA

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, VAR kararlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

VAR'ın Beşiktaş aleyhine işler yaptığını söyleyen Emre Kocadağ "Oyuncularımızın emeği, hakemler tarafından bir şekilde engellenmeye çalışılıyor. Bu emeğe saygı gösterilmiyor. Bunu bir kez daha gördük. Başkanımızın daha dün söylemesi, VAR'a dikkat çekmesi, VAR'da kasıt ararız demesi... 1-0 kazanmamıza rağmen VAR tarafından es geçilen çok ciddi kararlar var. Belki de çocuklarımızın emeklerini heba edecek... Artık VAR tartışılır hale geldi. İzleyerek pozisyonları es geçmek kasıttır, bu sene VAR mağduruyuz." dedi.

Açıklamalarına devam eden Emre Kocadağ "Hakemlik müessesiyle ilgili kararların arifesinde bunlar oluyor. Başkanımızın sunduğu öneriler vardı. Bu hatalı kararların Beşiktaş adına olması çok manidar. TFF'ye sesleniyorum, sizler de mağdur olacaksınız. Biz de camiamızla karşı karşıya kalacağız. Son damla taştı, sabrımız yok. TFF gerekeni yapsın. Ofsayt golümüze kadar VAR'ın olduğunu göremedik. O golde de otomatik sistem devreye giriyor. VAR hakemi kontrolünde biz hiç doğru sonuç alamadık. Artık son bulsun. Son çağrıyı yapıyoruz, bu iş düzelmeli." ifadelerini kullandı.

Emre Kocadağ ayrıca "VAR kararları, ligde geride kalmamızda etken. Bizim de kötü oynadığımız maçlar var ama VAR'ın da etkisi oldu. Herkes görüyor, burada başka bir şey var. Bunu TFF çözecek. Arkadan konuşuyoruz, önde konuşuyoruz, olmuyor. Bunu bir şekilde çözecekler." diyerek sözlerini noktaladı. 

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
AVRUPA'DAN FUTBOL

TÜMÜ