Bu haberi yazdır
Emre Kocadağ: "Şu an için Önder Hoca ile devam ediyoruz"
Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, geride kalan yılı, Beşiktaş'taki teknik direktör arayışlarını, lig, Süper Kupa, Türkiye Kupası'ndaki şanslarını değerlendirdi. İşte Kocadağı'ın sözleri...  
Emre Kocadağ: Şu an için Önder Hoca ile devam ediyoruz

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Radyospor'a açıklamada bulunurken, birçok konuya da değindi. İşte Kocadağ'ın sözleri...

"2021'İ GÜZEL KAPATIYORUZ"

"Galibiyetle kaptıyoruz yılı. 2021'de Erkek Futbol Takımı bir kupa, Kadın Futbol Takımı bir kupayla tamamladı. 2022'ye de kupayla başlayabiliriz. 5 Ocak'ta Süper Kupa mücadelesi var."

"BEŞİKTAŞ HER KUPAYA TALİPTİR"

"Biz olduğumuz, yarıştığımız her alanda kupa hedefliyoruz. Bu sene başında da çok para harcamadan üst düzey oyuncuları, iyi oyuncuları kadromuza kattık. Şu an için hedeflediğimiz noktada değiliz belki ama önümüzde uzun bir yol var. İşin ucunda bir kupa varsa, Beşiktaş onu hedefler. Türkiye Kupası da bir hedeftir Beşiktaş için. 5 Ocak'ta da Süper Kupa var, biz ikisini de talibiz."

SÜPER KUPA MAÇI

"Antalyaspor'da bir hoca, kan değişikliği oldu. Pozitif futbol oynuyorlar. Bizim için de önemli bir maç. Zor bir maç olacak, inşallah kupayı kazanan biz oluruz."

FENERBAHÇE SÜPER KUPA MAÇI

"Biz hiçbir final maçından geri durmayız. Beşiktaş bunun karşısında durmaz. Federasyon bir karar alır. Kupanın oynanması gerektiğini söylerse, biz oynarız. Federasyonun alacağı karar belirleyici olacak. Beşiktaş bunu reddetmez."

ÖNDER KARAVELİ

"Önder Hoca, bizim çok önceden beri tanıdığımız, güvendiğimiz bir isim. Önder Hoca'yı o pozisyona getiren de bizim yönetimimiz oldu. Gelecek sezonla ilgili planlama yapabilecek bir pozisyona geldik. Çok fazla oyuncu ayrılacak. Beşiktaş ile yenilenme aşamasında çok ciddi bir proje düşünüyoruz. Önder Hoca da bu projenin içerisinde. Şu an için Önder Hoca ile devam ediyoruz. Başka görüşmelerimiz de devam ediyor. Başka hoca olsa Önder Hoca da projenin içerisinde yine olacak. Şu an Önder Hoca Beşiktaş'ın hocasıdır. Beşiktaş, farklı bir teknik direktör tercihi de yapabilir. Bununla ilgili acele etmemize gerek yok. Şu an işini layıkıyla yapan bir hoca var. Oyuncuyla birlikte hoca da yetiştirebilen bir camiayız biz, bunu da gördük."

TEKNİK DİREKTÖR TERCİHİ

"Bu işin yerlisi-yabancısı olduğunu düşünmüyorum, yönetim de aynı şekilde düşünüyor. Biz kendimizi bu konuda sınırlamadık."

TRANSFER

"Şu an için transfer noktasında isim gündeme gelmez. Çok geniş bir kadromuz var. Biz kadroyu sayısal olarak arttırmaktan çok azaltmak istiyoruz. Devre arasında bir fırsat transferi olursa, bu gerçekleşebilir. Sayısal anlamda çok kalabalık bir takımız. Bir, iki oyuncu ayrılabilir."

N'KOUDOU'NUN DURUMU

"N'Koudou'nun Mart ayında sahalara dönmesini bekliyoruz. Şu an için ayrılık gündemde yok."

BATSHUAYI

"Batshuayi elinden geleni yapıyor. Şu an için beklediğimizi aldığımızı söyleyemeyiz. Bir takım oyuncusu. Umarım ikinci yarıda daha iyisini yapar."

"ERSİN VE RIDVAN'A TEKLİFLER VAR"

"Ersin için geçen seneden beri teklifler var. Genç oyuncu ağırlıklı bir kadromuz var. Altyapından da hiçbir kulübün yapamadığı kadar oyuncuyu ilk 11'e kazandırdık. Ersin'e, Rıdvan'a teklifler var, takip ediliyorlar. Şu an için takımda kullanmak istiyoruz. Beklediğimiz gibi bir teklif olursa o zaman değerlendiririz."

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
AVRUPA'DAN FUTBOL

TÜMÜ