Bu haberi yazdır
"Diego ayarında 3-4 oyuncu daha var"
İsmi Beşiktaş teknik heyeti için geçen teknik direktör Tamer Tuna, önemli açıklamalar yaptı.  
Kaynak : Radyospor
Diego ayarında 3-4 oyuncu daha var

İsmi Beşiktaş teknik heyeti için geçen teknik direktör Tamer Tuna, yaptığı açıklamada, bir takım görüşmelerin olduğunu, önümüzdeki günlerde her şeyin netleşeceğini söyledi.

"Görüşmelerim oluyor"

Tuna, "Beşiktaş'ta geçmişte görev almış bir çok kişiyi Beşiktaş yönetiminin düşündüğünü biliyorum. Benim şahsen görüşmelerim oluyor. Benim özel olarak görüşmelerim de oldu. Beşiktaş adına neler yaşanabilir. Neyin faydalı olabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Yeni sezonda da çalışmak istiyorum. Olasılıklar bitmiyor. Görüşüyor konuşuyoruz; ama şu anda resmiyete dökülmüş bir şey yok. Şu anda her şey çok sıcak.

Ben bundan sonra teknik direktör olarak görev almam istiyorum. Hazırlanıyorum, çalışıyorum. Beşiktaş'ta teknik heyette yer almak benim için her zaman önemli bir seçenek. Ama geçmişte benim gibi görev almış pek çok arkadaşımla da görüşülüyor" dedi.

Lucescu, Türkiye'ye gelir

Futbolculuğu döneminde Beşiktaş formasını başarıyla giyen ve takımın 100. yılındaki şampiyonlukta dönemin teknik direktörü Lucescu'nun en çok güvendiği isimlerden bir tanesi olan Tamer Tuna, "Bana göre Lucescu, Shaktar'dan ayrılırsa Türkiye'ye gelir. Türkiye'ye gelmek istediğini biliyorum. Bir teknik adam varken, diğer bir teknik adamla görüşmek günümüzde mümkün oluyor. Bu nedenle çok abes karşılamamak gerekir. Lucescu yeniden Türkiye'ye gelebilir. Ülkemizi en iyi tanıyan isimlerin başında geliyor" diye konuştu.

Beşiktaş, Diego Ribas ayarında 3-4 oyuncuyla daha sıcak temas kurdu

Beşiktaş'ın transfer gündemindeki Diego Ribsas'a da değinen Tuna, "Ribas'ın dışında 3-4 oyuncu daha gündemde. Bunları biliyorum. Beşiktaş transferde doğru adımlar atmak istiyor. Bana görü gelecek sezonun transferleri konusunda çok iyi bir çalışma başlattılar. Beşiktaş'a çok iyi oyuncular gelebilir. Bu konuda çok iyi bir çalışma yürütüyorlar. Diego Ribas da iyi bir oyuncu. Ribas'ın çok yakından izlendiğini biliyorum" ifadelerini kullandı.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ