Bu haberi yazdır
Bilic çıldırdı! "Onun burada ne işi var?"
Bilic, Yalçın Ayhan'ı İngiltere kampına getiren futbol sorumlusu Mete Vardar'a sert sözlerle yüklendi, tecrübeli savunmacı soluğu İstanbul'da aldı.  
Kaynak : Sabah
Bilic çıldırdı! Onun burada ne işi var?

Beşiktaş'ta Yalçın Ayhan bombası patlak verdi... Önceki gün A Takım Sorumlusu Mete Vardar'la birlikte İngiltere'ye kampa giden 32 yaşındaki stoper için dün KAP'a açıklama yapılması bekleniyordu. Ancak dün şok bir kararla Yalçın'a "Senden vazgeçtik" denildi...

Yalçın İstanbul'a dönerken, yönetimde büyük kriz yaşandı. Bilic, takımın kaldığı otele gelen Yalçın'ı Mete Vardar ile karşısında görünce, "Ben onu istemedim. Onu kim çağırdı" diyor... Vardar, "Bilgin olduğunu sanıyordum. Benimle birlikte geldi" yanıtını verirken, büyük şaşkınlık yaşayan Yalçın'ın ağzından ise, "Önder Özen ve Deniz Atalay çağırdı. Bir ay önce iki yıllık imza attım. İngiltere'ye geleceğim söylendi, ben de geldim" sözleri döküldü.

'YABANCI, LİDER BİR STOPER İSTİYORUM'
Ardından Yalçın'ı kampa götüren Mete Vardar, başkan Fikret Orman'ı arıyor ve Bilic'in tepkisini iletiyor. Orman'ın tepkisini yumuşatmak için ulaştığı Bilic, "Başkan ben yabancı ve lider özellikleri olan bir stoper istiyorum. Yalçın'ı kadroda düşünmüyorum" ifadesini kullanıyor ve olumsuz tavrını sürdürüyor. Bunun üzerine futbol direktörü Önder Özen'i arayan Orman, "Yalçın'ı geri gönderin" talimatını veriyor. Özen de "Yalçın ve menajeri Haluk Canatar'a durumu izah ediyor. Yalçın da büyük umutlarla gittiği İngiltere'den sadece 24 saat sonra İstanbul'a dönüyor. 

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ