Bu haberi yazdır
Beşiktaş'tan G.Saray'a tepki: "Büyük acizlik"
Beşiktaş 2. Başkanı Adnan Dalgakıran, Galatasaray'ın Rosier ve Ghezzal için girişimlerde bulunmasına tepki gösterdi.  
Kaynak : Sporx.com
Beşiktaş'tan G.Saray'a tepki: Büyük acizlik

Beşiktaş 2. Başkanı Adnan Dalgakıran, Galatasaray'ın Rachid Ghezzal ve Valentin Rosier için transfer girişimlerinde bulunması ve Burak Elmas'ın konuyla ilgili açıklamaları üzerine dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Dalgakıran, yapılanın acizlik olduğunu kaydederken, "Sadece Avrupa'da 164 ülke var. Bu ülkelerin ilk liginde yaklaşık 50 bin futbolcu oynuyor. Hal böyle iken, borç içerisinde yüzen kulüplerin, rakibinin oyuncusuna kanca atması büyük acizlik. Bu savaş kimseye yaramaz." ifadelerini kullandı.

Dalgakıran'ın açıklamasının ardından Beşiktaş Futbol AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Gürel'den de dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Gürel, "Görüşme talebi reddedildikten sonra, maaş teklif etme isteği de oyuncu tarafından reddedilen oyuncunun kulübüne ciddi bonservis önermenin sebebiyle ilgili de açıklama yapın lütfen." şeklinde mesaj yolladı.

Beşiktaş'ta bir tepki de yönetici Umut Şenol'dan geldi, Şenol, "Siyasetçi olarak “yüksek başlık parası” ile istemediği eşle evlendirilmeye çalışan kızlarımız için mücadele etmek normal ama benzetilebilir durumlarla spor yöneticiliğinde karşılaşmak gerçekten çok garip!" mesajını verdi.

BURAK ELMAS NE DEMİŞTİ?

Her takım serbest her oyuncu ile görüşebilir. Bu ilk defa olmuyor, geçtiğimiz sezonlarda birçok kez bize oldu. Belirli demeçler de verildi. Sayın Nur Çebi'nin en büyük sıkıntısı, ki haklıdır; menajerlerin takımların birbirlerine çarpıştırarak futbolcuların maliyetlerini yükseltiyorlar. Her takımın bütçesi belli, yapabilecekleri belli ve biz de görüşmelerimize devam edeceğiz. Biz, her başkanla şeffaf bir şekilde ilişkilerimizi sürdürüyoruz ama bizim için öncelikli olarak Galatasaray'ın menfaatleri ve biz bu menfaatleri ilkeli bir şekilde yerine getirmeye çalışacağız.

Başka bir takımın ricasıyla hiçbir transferden vazgeçmedik. Görüştüğümüz her futbolcu için belirlediğimiz bazı kriterler var. Biz, başka bir kulübün ricasıyla transferden vazgeçmeyiz, başka bir kulüp de geçmez; bu durum zaten rekabetin doğasına aykırı bir durum.

Gedson konusunda Benfica ile görüşmelerimiz sürüyor. Bir büyük kulübümüzün, Gedson için ödeyemeyeceği bir bedeli Benfica'ya teklif ettiğini öğrendik, bunun belgesi elimizde de var. Centilmenlik iki taraflı olur. Benfica ile görüşmelerimizi sürdürüyoruz, yeni bir yönetim var ve onlarla da görüşüyoruz.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ