Bu haberi yazdır
Beşiktaş, Hollandalı teknik adamla görüşmelere başladı
Fernando Santos ile yollarını ayırdıktan sonra teknik direktör arayışlarına devam eden Beşiktaş, Giovanni van Bronckhorst'la görüşmelere başladı.  
Beşiktaş, Hollandalı teknik adamla görüşmelere başladı

Yeni sezon planlaması için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta gündem yeni teknik direktör. Titiz bir çalışma yürüten siyah-beyazlıların hedefindeki ilk isim belli oldu.

Beşiktaş'ın eski yönetim kurulu üyesi, yeni hocayı duyurdu

Portekizli teknik direktör Fernando Santos ile yollarını ayıran Beşiktaş'ta tüm gözler yeni teknik direktörün kim olacağına çevrilmiş durumda. Takımı sezon sonuna kadar Serdar Topraktepe'ye emanet eden yönetim, yeni sezon için göreve kimi getireceği konusunda hummalı bir çalışma içine girmiş durumdu.

Beşiktaş'ın eski yönetim kurulu üyesi Erol Kaynar, siyah beyazlı yönetimin yeni teknik direktör arayışları çerçevesinde Givoanni van Bronckhorst üzerinde durduğunu söyledi.

"Yönetim şu anda Givoanni van Bronckhorst ile görüşüyor"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Kaynar, ''Bence yabancı bir teknik adam düşünüyor. Sayın başkan yüzde 50-50 demişti; yani yabancı da yerli de olabilir demişti; ancak ben olasılığın yabancı teknik direktörden yana yükseldiğini görüyorum. Artık teknik direktörde hata yapmamak gerek. Yönetim şu anda Givoanni van Bronckhorst ile görüşüyor. Bence doğru bir isim. Bir kere çok tecrübeli bir teknik adam. Futbolculuk dönemi de çok iyi. Tabii ki Türk futboluna uyum sağlaması çok önemli. Yönetim bu konuda hassasiyetle çalışıyor'' dedi.

Rıza Çalımbay sonrası da gündeme gelmişti

Beşiktaş'ın yeni yönetim Rıza Çalımbay'ın ayrılığından sonra da Hollandalı teknik direktörle görüşmüş, ancak anlaşma sağlanamamıştı.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
AVRUPA'DAN FUTBOL