Bu haberi yazdır
Ben Arfa ve Beşiktaş açıklaması!..
Beşiktaşımız'ın gündeminde bulunan Hatem Ben Arfa için Fransa'dan bir açıklama geldi.  
Kaynak : Karakartal Dış Haberler
Ben Arfa ve Beşiktaş açıklaması!..

KARAKARTAL DIŞ HABERLER- Yeni sezon öncesinde kadrosunu 10 numara mevkisinde oynayabilen bir isimle güçlendirmek için çalışmalarını sürdüren Beşiktaşımız'ın gündeminde bulunan Hatem Ben Arfa için Fransa'dan bir açıklama geldi.

Newcastle United forması giyen Ben Arfa'nın avukatlığını yapan Jean-Jacques Bertrand, yazılı olarak yaptığı bir açıklamayla Ben Arfa'nın son durumunu bildirdi.

Oyuncu ile ilgili transfer söylentilerinin olduğunu belirten Bertrand, "Beşiktaş ve Birmingham gibi takımların oyuncuyumuzla ilgilendiği yazılıyor. Birmingham ile ilgili ortada hiçbir şey yok. Evet Newcastle, Beşiktaş'tan bir teklif aldı. Bunu kulüp ve oyuncu tarafı olarak oturup konuştuk. Sportif açıdan değerlendirdik. Bu toplantıda Ben Arfa'nın menajeri Michel Ouazine de yer aldı. Bu toplantıda Ben Arfa, teklifi kabul etmeyip İngiltere'de kalmayı tercih etti. Beşiktaş'a gitmeyecek."

Bertrand'ın açıklaması şu şekilde devam ediyor:

"Ben Arfa'nın kararı bu şekilde. Newcastle'ın bu kararı nasıl değerlendireceğini bilmiyorum. Anlayışla karşılayacaklarını umuyorum. Newcastle, Ben Arfa'yı rezerv takıma gönderdiğinde oyuncumuz itiraz etmedi ve orada iyi bir mücadele sergiledi. Şimdi maçlarda oynamaması yönünde uyarılar alıyoruz. Bunun nedeni kulübün başka takımlarla transfer görüşmesi yaptığı şeklinde yorumlanabilir. Ama şu anda başka bir kulüple görüşmemiz yok. Burada kalmak istiyoruz."

"Herkes Ben Arfa'nın bu yapılanlar karşısında yılmasını bekliyor ama Hatem güçlü bir kişilik. Bu tip durumlarda güçlü kalmayı başarıyor. Kulüpte kalmak istediğini her şekilde açıkladı. Şehri ve takımı çok seviyor."

Ben Arfa'ya yapılanlar haksızlık. A Takımda bulunan oyunculara davranıldığı gibi davranılmıyor. Eğer bu durum transfer sezonun bittiği zaman da devam ederse bu konuyu Federasyon'a götüreceğiz. Ben Arfa, takımdaki diğer oyuncuların sahip olduğu koşullara sahip olmak zorunda. Bu durum sonsuza dek devam edemez."

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ