Bu haberi yazdır
Başkan patladı: "Portekizlileri..."
Başkanımız Fikret Orman, Quaresma ve Çetesi ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.  
Kaynak : Hürriyet
Başkan patladı: Portekizlileri...

Quaresma, Simao, Fernandes ve Almeidanın sezon bitiminde alacakları için kulübe temlik işlemi yaptırdığını söyleyen Orman, Bunu affedemem. Artık onlarla işim olmaz dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman akıbetleri merak edilen Portekizli oyuncular için sert konuştu. Fikret Orman, Simao, Fernandes, Quaresma ve Almeidanın sezon bitiminde ülkelerine dönerken menajerleri aracılığı ile kulübe alacaklarına dair temlik göndermelerini içine sindiremediğini ifade etti. Orman, Duruşunu, iş ahlakı ve davranışını düzeltmeyen oyuncu ile işimiz olmaz. Beşiktaş çiftlik değildir. Bizden önceki yönetim kurulu başarı için Portekiz Milli Takımının iskeletini transfer etmiş. Katkıları tartışılır. Fakat bizim yönetimimizin olduğu yerde iş ahlakına saygı göstermeyen ve ekmek yediği kulübüne temlik koyduran oyuncularla işim olmaz dedi.

"KURALLARI UYGULAYACAĞIM"

DÜŞÜNCESİNİN sabit olduğunu anlatan Orman, Kulübümüzün zaaflarından faydalanmak isteyen kim olursa olsun karşısında beni görür. Para bulamaz dediler. Bulduk ve tüm oyuncularımızı kulüpte tuttuk. Yönetim olarak gücümüzü ortaya koyduk. Ama onların kulübe yaptıklarını ben onlara yapmayacağım. Sadece kurallar neyse onu uygulayacağım dedi.

"PARAYI GETİRİP GİTSİNLER"

Orman, yeni teknik direktör Samet Aybabanın da bazı oyuncular üzerinde tasarruf yapacağına değinerek şöyle konuştu: Samet Aybaba ile aynı düşünceyi paylaşıyor aynı dili konuşuyoruz. Onun fikirleri de benimle aynı. Portekizli oyuncuların takımda kalma durumları bence zayıf. Ya kendilerini gösterip oynayacaklar ya da kulübün istediği bonservis ücretini verip ayrılacaklar. Hiçbir zaman başarısızlığa prim tanımam. Aksine hesap sorarım.

"LAFA DEĞİL RAKAMLARA BAKSINLAR"

Beşiktaşın en önemli değerlerinin renklere ve formaya saygı olduğunu anlatan Fikret Orman sözlerini şöyle sürdürdü: 4 Portekizli oyuncunun da Beşiktaşta kalmasını istemiyorum. Beşiktaş bir model denedi olmadı. Burası kimseyi mutlu etme kulübü değildir. Bu nedenle Beşiktaş forması giyeceklerin yüreklerini ortaya koyması şart. Geçen yılki istatistiklere baktığımızda en kolay maçlar kaybedilmiş. Rakiplerimizin çok üstünde performansa sahip olduklarını söyleyenler istatistiklere baksın.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ