Bu haberi yazdır
Ali Ece'den yönetime sert eleştiri; "Kafayı çalıştırın"
Spor yorumcusu Ali Ece, Karagümrük ile 1-1 berabere kaldığımız maçı değerlendirdi.  
Ali Ece'den yönetime sert eleştiri; Kafayı çalıştırın

Spor yazarı Ali Ece, Beşiktaş'ın Fatih Karagümrük ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından sert açıklamalarda bulundu.

İşte Ece'nin açıklamaları;

"BEŞİKTAŞ RAKİBE OYUN ÜSTÜNLÜĞÜ KURMADI"


"5/5 yaparken ben söylemiştim demeyi sevmiyorum ama yorumcuyum söylemem gerekiyor. Kendi tezimi maalesef savunmam gereken bir sonuç ortaya çıktı. Beşiktaş 5/5 yaptı ama oyun olarak 5/3 bile yapmadı. 5 maçı üst üste kazanırken bile rakibe oyun üstünlüğü kurmadı. En fazla oyun üstünlüğü kurduğu Alanyaspor maçında bile Mert Günok'un 3 tane kurtarışı vardı. Çok pozisyon verdi."

"AMIR HADZIAHMETOVIC'İ GEÇEN HAFTA BİTİRECEKTİN"

"Sen bu Amir Hadziahmetovic transferini geçen hafta bitirecektin. Çünkü yoğun fikstüre giriyorsun. Beşiktaş'ın rakibi yoğun fikstürü değil, kendi kadrosu diyorum. Gedson mecburen 6 numara başladı. Bu kadroda o bölgede Necip Uysal ve Berkay Vardar var. Demek ki hoca bu iki oyuncuyu yeterli görmüyor. O zaman ilk 11'e yeterli 6 numara alıp, 1 tanesini kadroya almaman gerekiyor. Gedson 6 olunca elinde 8'in kalmıyor. Biraz Salih bunu yapabiliyor. Dele Alli geçen hafta sinyal verdi, iyiye gitmedi. Bugün ilk yarıda solda Cenk Tosun başladı ve ikinci yarı Dele Alli oraya geçti. Daha sonra hoca oyundan aldı. Dünyanın hiç bir takımında Dele Alli'nin oynadığı mevkiye Cenk Tosun geçemez, Cenk Tosun'un oynadığı mevkii de Dele Alli oynayamaz."

"VER SAİSS'İ AL FELIPE'Yİ"

"Saiss, İngiltere'ye gidecekmiş de yedek başlamış. Saiss sen profesyonel olacaksın. Yönetim sende profesyonel yöneteceksin. Saiss olmayınca, Felipe'yi aldılar. Ver Saiss'i al Felipe'yi. Kafayı çalıştırın biraz. Kusura bakmayın transferde çok geç kaldınız."

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
AVRUPA'DAN FUTBOL